• Bezcenne doświadczenie zebrane!

Bezcenne doświadczenie zebrane!

02 grudnia 201712-

W sobotnim spotkaniu zaplecza pierwszoligowej drużyny podopieczne trenera Piotra Rozwadowskiego zmierzyły się z doświadczonymi koleżankami ze Skierniewic, które od pierwszych minut dominowały w "pomalowanym".

Osłabione pierwszoklasistki brakiem kontuzjowanych przyjaciółek z trzeciej i drugiej klasy Szkoły Mistrzostwa Sportowego przy Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Aleksandrowie Łódzkim zaczęły bardzo nerwowo i już po siedmiu minutach przegrywały 4:22, ale przebudzamy się w końcówce pierwszej odsłony, by zakończyć kwartę wynikiem 10:22...

W kolejnej części zaczynamy łapać rytm gry i wreszcie lepiej bronić podwajając wysokich graczy trenera Adriana El-Warda, po kwarcie pełnej walki schodzimy na długą przerwę przy wyniku 27:40!

Pełni nadziei otwieramy drugą połowę spotkania, ale SMS-ianki rocznika 2001 ponownie bez zaangażowania przystępują do III kwarty, gdzie doświadczone skierniewiczanki wykorzystują każde zawahanie w obronie :( przegrywając odsłonę 12:29 zamykamy walkę o zwycięstwo :(

Ostatnią część rywalizacji drużyn drugoligowych kończy się remisem 15:15, ale ponownie pozostaje niedosyt, oczywiście gratulujemy drużynie ze Skierniewic przekonywującej wygranej, dziś było stać SMS-ianki klasy I A i B na bardziej agresywną grę z przewyższającymi fizycznie przeciwniczkami... szkoda :( dziękujemy za ambitną postawę!

Z bilansem 4 wygranych i 4 porażek utrzymamy IV pozycję w rozgrywkach II Ligi Kobiet okręgu mazowieckiego, ale za tydzień czeka podopieczne trenera Piotra kolejny ciężki egzamin, walczymy z liderem drużyną SKK Polonia Warszawa.

II Liga Kobiet VIII kolejka
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - MKS Ósemka Skierniewice 54:84 (10:22, 17:18, 12:29, 15:15) statystyki, tabela
Zgodnie z powyższą zapowiedzią ponownie zapraszamy na halę SP nr 1 w Aleksandrowie Łódzkim przy ul. Waryńskiego 22/26 startujemy o godzinie 14.00. Trzymamy kciuki :)