• Juniorki młodsze ruszyły ku przygodzie :)

Juniorki młodsze ruszyły ku przygodzie :)

22 marca 201812-

Już dziś o poranku 7.00 podopieczne sztabu trenerskiego - trener I Piotr Rozwadowski, asystent I Piotr Neyder, asystent II Adam Rajkowski oraz fizjoterapeuty Pawła Karasiaka wyruszyły zdobyć awans do Półfinałów Mistrzostw Polski U-18K!

Reprezentacja Szkoły Mistrzostwa Sportowego - Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Mieście Sportu Aleksandrowie Łódzkim złożona z dwunastu SMS-ianek klas II A oraz pierwszych A i B powalczy w terminie 23-25.03.2018 r. w Mieście Nowy Sącz!

Grupa II, w której znalazły się SMS-ianki, to ubiegłoroczny Mistrz Polski U-16K i wicemistrz strefy dolnośląsko-lubuskiej MKS MOS Elektrotim Ślęza Wrocław, brązowe medalistki województwa małopolskiego gospodynie turnieju ćwierćfinałowego UKS Żak Nowy Sącz oraz czwarta drużyna woj. wielkopolskiego MKS MOS Konin.

Terminarz turnieju ćwierćfinałowego w Nowym Sączu;

23.03.2018 r, (piątek)

godz.16:45 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - MKS MOS Konin

godz.19.00 MKS MOS Elektrotim Ślęza Wrocław - UKS Żak Nowy Sącz

24.03.2018 r. (sobota)

godz.11.00 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - MKS MOS Elektrotim Ślęza Wrocław

godz.13.15 MKS MOS Konin - UKS Żak Nowy Sącz

25.03.2018 r. (niedziela)

godz.10.00 UKS Żak Nowy Sącz - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki

godz.12.15 MKS MOS Elektrotim Ślęza Wrocław - MKS MOS Konin

Miejsce rywalizacji hala MOSiR w Nowym Sączu ul. Nadbrzeżna 34.

Przypomnijmy dwie najlepsze drużyny z każdej z sześciu grup awansują bezpośrednio do dalszego etapu - półfinałów MP!

W 1/4 MP U-18K dwie drużyny będą reprezentować woj. łódzkie - Widzew Łódź i my, a już w półfinałach czeka kolejna ekipa z łódzkiego - PTK Pabianice :)

Grupy ćwierćfinałowe U-18K

Trzymamy mocno kciuki!