• Dream Team U-17 zakończył maraton... niestety przegraną :(

Dream Team U-17 zakończył maraton... niestety przegraną :(

19 listopada 202212-

Podopieczne sztabu trenerskiego Inny Kochubei, Jakuba Wróblewskiego i Karola Stańczyka w ostatnim dniu tygodniowego mega grania (czterech spotkań) zakończyły wyjazdem do Ksawerowa...

Dziś trener Adam Rajkowski zastępował trenerkę Innę, która już pojechała na zgrupowanie seniorskiej ekipy Ukrainy przygotowującej się do dwóch spotkań eliminacyjnych Mistrzostw Europy 2023, przy okazji serdecznie pozdrawiamy ukraińskich Przyjaciół <3

Mimo przemęczenia nie poddaliśmy się i dzielnie walczyliśmy! Wczorajszy wieczorny mecz (18.30) w ramach rozgrywek II Ligi Kobiet i powrót ze stolicy mocno wpłynęły na postawę naszych SMS-ianek, ale pokazały "aleksandrowski charakter"! <3

Pierwsza kwarta zakończyła się wynikiem 15:11, gdzie "nogi, były ciężkie", ale mimo to nawiązaliśmy walkę z gospodyniami, kilka błędów w obronie zadecydowało, że nie wychodzimy na prowadzenie! Basketki "rozkręcają się" w drugiej części, gdzie mimo agresywnej obrony ksawerowianek, zdobywamy 15 pkt., a zatrzymujemy gospodynie na 8 oczkach! <3

Nie ma rzeczy niemożliwych dla Młodych-Gniewnych z Miasta Sportu, dziś wracamy z Warszawy (00.15), a o 11.50 na ksawerowskim parkiecie wygrywamy pierwszą połowę 23:26, jest MOC! <3

Po dłuższej przerwie drużyny nie zwalniają tempa gry, zacięta rywalizacja trwa! Żadna z drużyn nie odpuszcza i walczy o zwycięstwo!

Na ostatnie dziesięć minut schodzimy przy wyniku 40:42! <3

Kiedy prowadzimy na cztery minuty przed końcem różnicą 9 oczek, myśleliśmy, że już zameldujemy się z piątą wygraną, niestety dorzucamy jedynie dwa oczka, a ksawerowianki wykorzystują zmęczenie i dekoncentrację Basketek rocznika 2006 i młodsze :(

Gratulacje dla ekipy z Ksawerowa, a aleksandrowiankom dziękujemy za walkę! <3

VII kolejka rozgrywek juniorek młodszych U-17 Hala Ksawerów ul. Zachodnia 33 19.11.2022 r. (sobota) godz.11.00

Basket 4Ever Ksawerów - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 57:53 (15:11, 8:15; 17:16, 17:11) statystyki, tabela.

Listopad zakończymy pojedynkiem we własnej Hali SMS-LO przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 5 (26.11.2022 r.) z drużyną z Torunia, start o godzinie 13.00!