• SMS-ianki rozpoczęły rundę play-off <3

SMS-ianki rozpoczęły rundę play-off <3

11 stycznia 202012-

W sobotę 11 stycznia 2020 r. po raz pierwszy w Nowym Roczku mogliśmy podziwiać nasze uzdolnione uczennice klas I-II Szkoły Mistrzostwa Sportowego - Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Aleksandrowie Łódzkim, które rozpoczęły fazę play-off rozgrywek drugoligowych...

Dream Team juniorek młodszych U-18 "łapiący" bezcenne minuty doświadczenia boiskowego w ramach spotkań II Ligi Kobiet, w sobotę gościł drużynę ze stolicy SKS 12 Warszawa!

Rywalizacja z warszawiankami otworzyła pierwszą kolejkę sześciu spotkań, które zadecydują o miejscach VII-XII rozgrywek drugoligowych!

Od pierwszych minut zdeterminowane Basketki rocznika 2002 i młodsze z jednym wyjątkiem wspierającą Kasią Pawlik (1999 r.), która po kontuzji (staw skokowy/6 tygodni przerwy) bardzo potrzebuje minut gry, dlatego po raz pierwszy zagrała z młodszymi aleksandrowskimi koszykarkami przygotowując się do wyjazdu na Finałowy Turniej Młodzieżowego Pucharu Polski U-22K (17-19.01.2020 r.). SMS-ianki zagrały kosmiczny basket i wygrywają pierwszą odsłonę 27:12!

W drugiej części warszawska młodzież toczy wyrównany bój, ale na przerwę schodzimy z 17 oczkami przewagi! <3

Kolejne dwie kwarty nie zmieniły obrazu gry, podopieczne trenera Piotra Rozwadowskiego i Tomasza Grzeszczakowskiego nie zwalniają tempa, mimo, że są świadome niedzielnego spotkania z wiceliderem rozgrywek U-18, drużyną Widzewa Łódź! <3

Wola walki, zaangażowanie, determinacja... przynoszą zaplanowany pierwszy sukces w Nowym Roku 2020! Brawo WY <3

Zespołowość, dzielenie się piłką, każda obecna na parkiecie wnosiła pozytywne wibracje :) dziękujemy za doping z ławki - Majek, Olgi, Natalki <3

Dziękujemy za ambitną postawę koleżankom z Warszawy, w której pozdrawiamy Alicję Janczak i jej Rodzinkę <3

Wartym odnotowania, był fakt powrotu po trzech miesiącach Basketki Agnieszki Cichockiej "Agnes", która "żądna krwi", dosłownie była obecna na każdym centymetrze parkietu! Cieszy się razem z Tobą <3 Brawo TY <3

I kolejka fazy play-off (o miejsca VII-XII)

UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - SKS 12 Warszawa 97:56 (27:12, 20:18; 30:11, 20:15) statystyki, tabela.

"Lecą" do Was pierwsze statystyki Nowego Roczku, prosimy zwróćcie uwagę na ilość asyst, zbiórek, przechwytów i eval Dream Team-u U-18, tak jesteśmy z nich DUMNI...

Statystyki drużynowe - za dwa 37/64 58%, za trzy 3/16 19%, za jeden 14/24 58%, zbiórki 57 (atak 23, obrona 34), 29 asysty, 18 przechwytów, 3 bloki, straty 23, eval 131! Woow!

Statystyki indywidualne - kapitan Oliwia Trzymkowska w 16 minut zdobywa 19 pkt. (za dwa 5/5 100%, za trzy 2/5 40%, za jeden 3/5 60%), 7 zbiórek, w tym 4 w ataku, 4 asysty, 1 przechwyt, 1 blok i eval 26! Karolina Dżochowska w 21 minut "wykręca" takie oto staty 12 pkt. (za dwa 6/7 86%!, za trzy 0/2 0%), zbiórki 3, w tym 1 w ataku, 4 asysty, 1 przechwyt, eval 13, Justyna Kozarska w 11 minut zdobywa 3 pkt. (za trzy 1/2 50%), 1 asysta, 2 przechwyty, eval 3, Paulina Hnida najdłużej grająca Basketka w 26 minut zdobyła 10 pkt. (za dwa 4/6 67%, za trzy 0/5 0%, za jeden 2/2 100%), 6 zbiórek, w tym 1 w ataku, 6 asyst, 5 przechwytów, i eval 17, w przypadku "Pauli" statystyki nie oddają jej zaangażowania w obronie i ataku, to jest motor napędowy naszej drużyny! Brawo Paula <3 Katarzyna Pawlik w 20 minut zdobyła 10 pkt. (za dwa 3/5 60%, za jeden 4/8 50%), 5 zbiórek, w tym 1 w ataku, 2 przechwyty, 2 bloki, eval 11, Aleksandra Rok w 14 minut zdobyła 9 pkt. (za dwa 4/5 80%, za trzy 0/1 0%, za jeden 1/1 100%), 2 zbiórki, w tym 1 w ataku, 3 asysty, 1 przechwytów, eval 9, Agnieszka Cichocka w 17 minut zdobyła 3 pkt. (za dwa 1/3 33%, za jeden 1/2 50%), 7 zbiórek, w tym 3 w ataku, 2 asysty, eval 7, to znakomite staty po trzymiesięcznej przerwie z basketem! Brawo Agnes <3 Weronika Brzycka najmłodsza Basketka w 12 minut nie zdobyła punktów, ale pomogła w obronie zbierając jedną piłkę, dając dwie asysty i jeden przechwyt, Alicja Jarząb również zagrała 12 minut i zdobyła 9 pkt. (za dwa 4/10 40%, za trzy 0/1 0%, za jeden 1/2 50%), 2 zbiórki w ataku, 1 asysta, 3 przechwyty, eval 6, Nadia Makowska w 23 minuty zdobywa serca Kibiców, zobaczcie jej imponujące staty 12 pkt. (za dwa 6/9 67%), zbiórki 15, w ataku 7! 1 asysta, 2 przechwyty, eval 25! Brawo "Naducha" <3 Natalia Rudzińska w 14 minut zdobywa 8 pkt. (za dwa 3/7 43%, za jeden 2/4 50%), 4 zbiórki, w tym 2 w ataku, 4 zbiórki, eval 9, Amelia Trybułowska również zagrała 14 minut, w których zdobyła 2 pkt. (za dwa 1/2 50%), 5 zbiórek, w tym 1 w ataku, 1 asysta, eval 6, wszystkim SMS-iankom gratulujemy znakomitej postawy! Jesteśmy z Was DUMNI <3

Za tydzień pauzujemy, a do gry wracamy 25.01.2020 r. w meczu wyjazdowym z drużyną AKS Zły Warszawa, start godzina 15.00 Hala ZS nr 55 ul. Gwiaździsta 35 w Warszawie! Trzymamy mocno kciuki!