• Dream Team U-22 zaczyna

Dream Team U-22 zaczyna "łapać" właściwy rytm! <3

26 stycznia 202012-

Niedzielny wieczór Sreberka spędziły w stolicy Wielkopolski, gdzie zmierzyły się w XV kolejce rozgrywek I Ligi Kobiet z drużyną ENEA AZS II Poznań...

Obydwie drużyny przygotowujące się do Wielkiego Finału Mistrzostw Polski juniorek starszych U-22 (5-9.02.2020 r. Gdańsk) dbały, by nic niepokojącego (kontuzje) nie miało miejsca w Hali POSiR Poznań przy ul. Spychalskiego 34, ale niestety walczyły również z przemęczeniem! Mimo to stworzyły dobre widowisko zacięte w trzech pierwszych kwarta, a o zwycięstwie zadecydowała ostatnia odsłona!

Bardzo cieszy powrót naszych Sreberek do ubiegłorocznej formy rzutowej (za dwa ponad 45%, za trzy prawie 40%, za jeden ponad 70%), dzielenia się piłką na poziomie 20 asyst oraz ponad 10 przechwytów. Niestety nadal martwi za duża ilość strat 23 i mała ilość zbiórek, tylko 31, ale pamiętajmy mamy jeszcze 10 dni do rozpoczęcia najważniejszej imprezy juniorek starszych - Mistrzostw Polski i już jutro zaczynamy "łapać świeżość"!

Od poniedziałku zaczynamy wyhamowywać z natężeniem treningów motorycznych i koszykarskich! Rozpoczynamy popołudniowym poniedziałkowym relaksem w kompleksie - Termy Uniejów :)

Gratulując poznaniankom, dziękujemy za ambitną postawę podopiecznym trenerów Adama Rajkowskiego i Dariusza Raczyńskiego.

XV kolejka rozgrywek I Ligi Kobiet grupa B

ENEA AZS II Poznań - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 81:65 (20:19, 22:17; 18:16, 21:13) statystyki, tabela.

Najstarszym Basketkom rocznika 1999 i młodsze pozostały dwa spotkania do zakończenia rundy zasadniczej I LK, dwa pojedynki z ośrodkiem z Gorzowa Wielkopolskiego, które rozegramy zaraz po Wielkim Finale MP U-22K. Z drugą drużyną gorzowską zagramy 12.02.2020 r. (środa) o godzinie 16.00, natomiast ostatnie spotkanie pierwszoligowe sezonu 2019/2020 odbędzie się 15.02.2020 r. (sobota) o stałej godzinie rozpoczęcia meczy w Hali SP przy ul. Waryńskiego 22/26 w Mieście Sportu, czyli 17.00!

Serdecznie zapraszamy Państwa!