• Ciekawe spotkanie z happy-endem! :)

Ciekawe spotkanie z happy-endem! :)

16 listopada 201912-

Rywalizacja z kutnowską drużyną prowadzoną przez trenera Mariusza Łubińskiego miała pokazać, czy potrafimy poradzić sobie bez obecności jednej z liderek aleksandrowskiej ekipy trenerki Eleny Redłowskiej-Agafonnikovej - Karoliny Dżochowskiej "Dżocho"...

Zbilansowana drużyna KKS Pro-Basket APP Interno MOSiR Kutno w pierwszej kwarcie nie znajdowała odpowiedzi na power kapitan Weroniki Brzyckiej "Bzyku" (34 pkt. 1x3) zdobywając 15 pkt. poprowadziła Basketki do wygranej 24:12. W kolejnej odsłonie kutnianki odrabiają część strat, a na długą przerwę schodzimy przy wyniku 38:32...

III kwarta, to popis kolejnej Basketki Patrycji Ćwiczyńskiej (12 pkt.) jej rzut dystansowy zaskakuje przeciwniczki i pozwala aleksandrowskiej drużynie na kolejne rotacje składem, gdzie przypomnijmy znalazły się dużo młodsze Basketki - Tatiana Redłowska (7 pkt. 1x3), Marta Menkarska rocznika 2007! :)

W ostatnich minutach goście bardzo blisko zbliżają się, ale konsekwentna gra aleksandrowskich koszykarek pomaga im zwyciężyć po raz trzeci w sezonie 2019/2020! Gratulacje dla wszystkich Basketek i podziękowania dla ekipy kutnowskiej! :)

Wartym odnotowania jest fakt debiutu w aleksandrowskiej ekipie Dream Team-u - Natalii Walczak, którą jeszcze raz serdecznie witamy w Rodzinie UKS Basket Aleksandrów Łódzki! <3

V kolejka rozgrywek kadetek U-16

UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - KKS Pro-Basket APP Interno MOSiR Kutno 72:66 (24:12, 14:20, 21:17, 13:17) statystyki, tabela.

Za tydzień ponownie wystąpimy na własnym parkiecie, gdzie rozpoczniemy rundę rewanżową z drużyną ze Skierniewic! Startujemy o godzinie 11.00!