• Kadetki zagrały z Bełchatowem...
image

Kadetki zagrały z Bełchatowem...

05 grudnia 202012-

Podopieczne trenerki Eleny Redłowskiej-Agafonnikovej w niedzielne przedpołudnie podejmowały na własnym parkiecie w Hali SP 1 przy ul. Waryńskiego 22/26 w Mieście Sportu koleżanki z Bełchatowa...

Pojedynek decydował o miejscu IV w rundzie zasadniczej rozgrywek kadetek U-15, czyli rocznika 2006 i młodsze...

Od pierwszych minut aleksandrowianki i bełchatowianki stworzyły zacięte widowisko, a wynik pierwszej odsłony był znakomitym potwierdzeniem - 13:13! W kolejnej części obraz gry nie zmienił się nadal graliśmy punkt za punkt, ale w samej końcówce pierwszej połowy wysuwamy się na dwupunktowe prowadzenie - 29:27...

III kwarta dała wiele radości trenerce Elenie, dobrze zbilansowaliśmy grę w obronie i ataku, dokładając kolejne 8 punktów do przewagi! Ale gra się do końca, przyjmując tą dewizę podopieczne trenera Tomasza Wojciechowskiego niespodziewanie zdobywają z początkiem ostatniej kwarty 8 pkt. z rzędu, ale po time-out Dream Team-u U-15 wracamy do bardziej odpowiedzialnej gry, wytrzymując presję przyjezdnych!

Dziękujemy bełchatowiankom za walkę do ostatniej sekundy, naszym Basketkom gratulujemy za determinację i wiarę w zwycięstwo!

Brawo WY <3  


VIII kolejka rozgrywek kadetek U-15 grupa A

UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - MUKS Bełchatów 55:50 (13:13, 16:14; 15:7, 11:16) statystyki, tabela.

Basketkom pozostały już tylko dwie kolejki kończące rundę zasadniczą, gdzie w pierwszym pojedynku ponownie w Aleksandrowie Łódzkim zagramy z drużyną UKS Szkołą Gortata Łódź, start godzina 11.00, oczywiście zapraszamy na relację live - fan-page UKS Basket Aleksandrów Łódzki.

Natomiast tuż przed Świętami Bożego Narodzenia (20.12) pojedziemy na ostatnią kolejkę do Ksawerowa. 

Trzymamy mocno kciuki!

GO BASKET GO!