• Skrzatki na drugim turnieju :)
image

Skrzatki na drugim turnieju :)

16 grudnia 201812-

W minioną sobotę nasze najmłodsze Basketki wyruszyły do Miasta Kutna na drugi w karierze turniej dla "maluchów" sezonu 2018/2019. Coach Kacper Nowowiejski ponownie opisał nam jak przebiegał turniej... dziękujemy :)

"Mecz z drużyną z Płocka nasze Basketki utrzymały walkę do końca pierwszej kwarty, niestety ekipa z Płocka wykazała się przede wszystkim lepszą skutecznością. W naszej drużynie brakowało skuteczności w akcjach "sam na sam" z koszem :( będą główną atrakcją na treningach :) Natomiast cieszy mnie fakt, że tych szybkich ataków było bardzo dużo! Dużo biegania, dziewczyny szukają podania, teraz pazur boiskowy trzeba zaszczepić, tego ewidentnie brakowało, często piłka "parzyła" :) 

W drugi meczu z ekipą ze Strykowa trzymaliśmy się do połowy jednak druga odsłona ponownie pokazała że akcje sam na sam z koszem przerosły nasze zawodniczki.Pojechało, aż 17 Basketek z Miasta Sportu, z czego dla 15-tu był to pierwszy turniej w życiu! :)

Jestem bardzo zadowolony z ich postawy i zaangażowania na boisku! Bardzo duża nauka i zebrane doświadczenie. Dziewczyny zadowolone, bez kontuzji, są głodne gry co najbardziej mnie cieszy :) 

Dziękujemy za zaproszenie, super organizacja, dzieciaki dostały super upominki CAŁA TORBA SŁODYCZY! No powiem, że dla mnie mega pozytyw w stronę ekipy z Kutna, Bardzo przydała się pomoc Pana Nagłowskiego i Pani Fotograf :) Dziękujemy :)"   

UKS Basket Aleksandrów Łódzki - MUKS Płock 8-26

UKS Basket Aleksandrów Łódzki - Wilczyce Stryków 16-32

GO BASKET GO!