• Pechowy wyjazd do Łomianek :(
image

Pechowy wyjazd do Łomianek :(

15 października 201812-

Nietypowo, bo w niedzielne wczesne popołudnie rozpoczęliśmy III kolejkę rywalizacji w ramach rozgrywek pierwszoligowych, gdzie zmierzyliśmy się z pierwszą drużyną SMS PZKosz Łomianki. Przepiękna pogoda niestety nie nastroiła naszych Basketek, które rozegrały najsłabsze spotkanie tego sezonu, bardzo martwiąc sztab szkoleniowy...

Po dwutygodniowej przerwie ponownie mogliśmy kibicować naszej reprezentacyjnej drużynie, która wyjechała na niedzielne spotkanie do centralnego ośrodka uzdolnionej młodzieży w Polsce. Wyjazd rozpoczęliśmy miłym akcentem wręczenia przez drużynę skromnego prezentu dla trenera Adama Rajkowskiego i jego powiększonej Rodziny - Mateuszka, który przyszedł na świat w minioną środę! Dołączamy się do gratulacji :)

Ale wróćmy do minionych wydarzeń sportowych, już podczas rozgrzewki kapitan naszej drużyny Agata Maciejewska zgłosiła problem ze stawem kolanowym i wiedzieliśmy, że to będzie trudna sytuacja, z którą będą musiała sobie poradzić koleżanki z drużyny...

Niestety dobrze dysponowane SMS-ianki z Łomianek otwierają spotkanie 7:0 i był to początek wielkich problemów naszej drużyny, która bez walki oddała spotkanie. Koszmarne błędy w obronie i problemy z wyprowadzeniem piłki z własnej połowy nie powinny mieć miejsca na tym etapie szkolenia! Oczywiście, forma ma nadejść z początkiem stycznia, ale należy zmienić nastawienie i walczyć od pierwszej do ostatniej minuty spotkania, tylko taką postawą odbudujecie morale drużyny! 

Gratulując ekipie z Łomianek prowadzonej przez trenera Michała Snochowskiego, życzymy powrotu do formy całej drużynie z Miasta Sportu.

Warto nadmienić, że podczas wyjazdu mieliśmy możliwość spotkania się z naszymi Basketkami Aleksandrą Pszczolarską oraz Nicolą Obrodzką, które serdecznie pozdrawiamy :) trzymajcie się do zobaczenia w turniejach strefowych U-22 oraz U-18! 


III kolejka rozgrywek I Ligi Kobiet

SMS PZKosz Łomianki - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 93:47 (29:11, 28:9; 21:12, 15:15) statystyki    

W najbliższą sobotę serdecznie zapraszamy do hali SP 1 przy ul. Waryńskiego 22/26 w Aleksandrowie Łódzkim na spotkanie pierwszoligowe, które odbędzie się o godzinie 19.30, a przeciwnikiem naszej drużyny będzie AZS Uniwersytet Warszawski.

Serdecznie zapraszamy :)

GO BASKET GO!