• Jesteśmy Mistrzami woj. łódzkiego! Tym razem w U-17 <3

Jesteśmy Mistrzami woj. łódzkiego! Tym razem w U-17 <3

27 lutego 202212-

Kiedy w piątkowy wieczór wyjeżdżaliśmy z Hali MOSiR przy ul. Małachowskiego 5/7 w Łodzi mieliśmy zmartwione miny, ale pełne nadziei na niedzielny rewanż! Dla Dream Team-u U-17 może, to nie był udany mecz, ale charaktery poznaje się po porażkach, kiedy trzeba udowodnić samemu sobie na ile mnie stać w kolejnej bitwie?!

Walka o Mistrzostwo woj. łódzkiego rozpoczęła się jak wspomnieliśmy już w piątek, ale 11 punktów straty do widzewianek oznaczało jedno - musimy wykorzystać atut własnego parkietu i pokazać światu, że każdy ma gorszy dzień :)

Młode-gniewne z Miasta Sportu pokazały "pazurki" od pierwszej do ostatniej minuty rewanżowego spotkania decydującego o zdobyciu złota w naszym województwie, rozstawieniu w Turnieju Strefowym oraz atutu własnego boiska w meczach z drużynami Widzewa Łódź i Basket 4Ever Ksawerów

Znakomity początek (5:0) rozbudził nadzieje Kibiców Rodziny UKS-u Basket SMS Aleksandrów Łódzki, ale chwila nieuwagi i widzewianki się "przebudzają". Ostatecznie wygrywamy pierwsze dziesięć minut różnicą 4 oczek (17:14).

Kiedy SMS-ianki zaczynają popełniać coraz więcej błędów w obronie, łodzianki wykorzystują skrupulatnie i odrabiają trzy punkty :(

Lecz, to co się wydarzyło w szatni naszych aleksandrowianek, niech zostanie tajemnicą, ale co najważniejsze spowodowało wzmożenie zaangażowania, walki i wiary w zwycięstwo! <3

Odnotowujemy na "dzień dobry" w II połowie run 10:0! <3 Po chwili łodzianki zdobywają 7 punktów z rzędu, ale to był dzień uzdolnionej młodzieży z Miasta Sportu, która zatrzymała wspaniałym zaangażowaniem w grze obronnej dalsze zdobycze punktowe naszych rywalek! Dorzuciliśmy jeszcze dziewięć oczek, a na deser otrzymaliśmy piękną akcję z trójeczką Olgi Chrobocińskiej 5 pkt. (1x3)! <3

Wychodzimy na ostatnią część przy wyniku 44:31, więc już mieliśmy Mistrzostwo w "jednej dłoni", ale to za mało dla naszych prze ambitnych Basketek, one chciały udowodnić, że piątkowa "wpadka", to tylko jeden mecz...

Dominujemy bezapelacyjnie dokładając kolejny run 11:0, dochodząc do najwyższego prowadzenia 55:31, była to połowa ostatniej kwarty. Niepotrzebna nerwowa końcówka potwierdziła szalony temperament Dream Team-u U-17 :)

Wygrywamy i we wspaniałych nastrojach bawiliśmy się przy rytmach - "Mój jest ten kawałek podłogi..." :)

Dziękujemy podopiecznym trenerski Anny Chodery za wspaniały dwumecz, w którym obydwie drużyny potwierdziły, że nie jest wykluczone, że spotkają się, tak jak w juniorkach starszych U-19 w Wielki Finale Mistrzostw Polski U-17, oby w ostatnim niedzielnym meczu!

Całej drużynie z Miasta Sportu z całych serc dziękujemy za przepiękne emocje, jesteście WIELKIE <3

Podziękowania kierujemy do Rodziców i Rodzin UKS-u, które mimo niedzieli, odległości, byli z nami - DZIĘKUJEMY <3

Pamiętajmy, że to dopiero początek pięknej przygody, już we wtorek dołączą do nas Basketki - Justynka Adamczuk i Gabrysia Zaron, więc moc jest z nami! <3

IX kolejka juniorek młodszych U-17 27.02.2022 r. godz.17.00 Hala SMS-LO Aleksandrów Łódzki ul. Marii Skłodowskiej-Curie 5

UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - Widzew Łódź 63:40 (17:13, 8:11; 19:7, 19:9) statystyki, tabela, video.

Za tydzień startujemy z Turniejem Strefowym, więcej informacji wkrótce! Zagramy w piątek i sobotę w Mieście Sportu, a w niedzielę odwiedzimy Bydgoszcz!