• Za nami inauguracja najmłodszych Basketek! <3

Za nami inauguracja najmłodszych Basketek! <3

03 listopada 202212-

W sobotnie przedpołudnie niespodziewanie szybko ruszyły do boju najmłodsze aleksandrowianki uprawiające ukochaną koszykówkę! <3 Przypomnijmy wszystkie uczestniczki Programu SMOK sponsorowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, Władz PZKosz oraz Miasta Sportu, za co serdecznie dziękujemy! <3

Dream Team U-11 (rocznik 2012 i młodsze) pod wodzą trenera Kacpra Nowowiejskiego otworzyły nowy sezon 2022/2023 w pierwszym Turnieju Skrzatek U-11, a odbył się w Ujeździe...

Turniej skrzatkowy rozpoczął pojedynek gospodyń z łodziankami reprezentującymi ośrodek Widzewa Łódź, w którym zdecydowanie wygrywają przyjezdne ze stolicy woj. łódzkiego.

Turniej skrzatek U-11 5.11.2022 r. (sobota) godz.10.00 Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ujeździe ul. Rokicińska 6

UKS Orlik Ujazd - SuperDrób Widzew Łódź  26:45 (4:7, 9:12, 6:14, 7:12) statystyki.

W drugim spotkaniu na ujazdowski parkiet wychodzą debiutantki z Miasta Sportu, które miały za zadanie od trenera Kacpra "bawić się sportem" i musimy Wam się zwierzyć udało się, mimo, że wynik mógłby być ciut lepszy, ale nie wyniki, są najważniejsze, a przełamywanie barier i szkolenie krok po kroczku, na każdym etapie <3

Zaczynamy rywalizację z pogromczyniami gospodarzy z pojedynku otwierającego pierwszy Turniej nowego sezonu od znakomitej pierwszej kwarty, która pokazała potencjał naszej drużyny, dobra obrona i odważne akcje ofensywne, ale łodzianki nie zamierzały oddać inicjatywy i w kolejnej części zaczynają powolutku odrabiać straty! W trzeciej kwarcie trwa bardzo zacięta walka, z której wychodzimy obronną ręką! Niestety ostatnie dziesięć minut należało do łodzianek, które wyciągnęły wnioski z poprzednich kwart i zdecydowanie wygrywają IV odsłonę, która zadecydowała o wyniku końcowym!

SuperDrób Widzew Łódź - UKS Basket Aleksandrów Łódzki 42:34 (9:16, 9:6; 9:10, 15:2) statystyki.

Mimo zmęczenia po zaciętej rywalizacji wychodzimy na kolejne spotkanie gotowi mentalnie i stawiamy dzielnie czoła gospodyniom, a do pierwszej wygranej w sezonie zabrakło bardzo niewiele :(

UKS Basket Aleksandrów Łódzki - UKS Orlik Ujazd 24:26 (2:3, 9:8; 4:11, 9:4) statystyki, tabela.

Podziękowania kierujemy do koleżanek z Ujazdu i Łodzi za walkę fair-play, a najmłodszym Basketkom gratulujemy debiutu i wspaniałej postawy <3

Dziękujemy za piękne wsparcie wszystkim Rodzicom Rodziny UKS Basket Aleksandrów Łódzki, których już dziś serdecznie zapraszamy na pierwszy turniej rozgrywany w naszym mieście, a odbędzie się w dniu 26.11.2022 r. (sobota), gdzie do Miasta Sportu przyjadą koszykarki z Bełchatowa oraz Kutna!