• Kadetki dzielnie walczą w grupie finałowej!

Kadetki dzielnie walczą w grupie finałowej!

24 lutego 201812-

Podopieczne trenera Adama Rajkowskiego mimo problemów zdrowotnych dzielnie walczą w grupie finałowej rozgrywek kadetek U-16, czyli Basketek rocznika 2002/2003, które rozegrały spotkania w Skierniewicach i we własnej hali przy ul. Waryńskiego 22/26, oto relacje...

W czwartkowy wieczór "świeżo upieczone" Mistrzynie Powiatu Zgierskiego zaraz po rywalizacji w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej wsiadły w busa i pomknęły do Miasta Skierniewic, gdzie zmierzyły się w III kolejce rundy finałowej z podopiecznymi trenera Adriana El-Warda!

Mimo zmęczenia wygrywamy nieznacznie pierwszą odsłonę, ale w kolejnych zabrakło "tlenu" :( duża nieskuteczność rzutowa oraz problemy z wyprowadzaniem akcji zadecydowały o wyniku ostatecznym, ale są to dwie drużyny, które w Mieście Sportu podczas rewanżu mogą stworzyć wyrównane widowisko (10.03.2018 r.). Serdecznie zapraszamy :) Gratulujemy skierniewiczankom, a Basketkom dziękujemy za wolę walki i pokazania "pazurków"!

III kolejka rundy finałowej kadetek U-16

MKS Ósemka Skierniewice - UKS Basket Aleksandrów Łódzki 68:50 (13:14, 15:10, 20:16, 20:10) statystyki

W sobotnie wczesne popołudnie kadetki trenera Adama wyskoczyły na parkiet, ale tym razem już w "domu"! Tym razem przeciwniczkami, była drużyna legendy kutnowskiej koszykówki żeńskiej trenera Adama Pawłowskiego, która jest bardzo blisko awansu do turnieju strefowego!
Od pierwszych minut kutnianki narzucają swój styl gry, ale Basketki nie poddają się mimo braków liderki Marceliny Namiecińskiej (choroba) i Mai Michalskiej (kontuzja) dzielnie walczyły do ostatniego gwizdka sędziowskiego!
Gratulujemy drużynie z Miasta Kutna, a aleksandrowiankom dziękujemy za ambitną postawę, wracajcie szybciutko do zdrówka, bo już za tydzień trudny wyjazd do Łodzi, gdzie o godzinie 17.00 zmierzycie się w hali ZSO nr 1 przy ul. Czajkowskiego 14! Trzymamy mocno kciuki :)
IV kolejka rundy finałowej kadetki U-16
UKS Basket Aleksandrów Łódzki - KKS Pro-Basket Sirmax Kutno 55:92 (10:32, 16:20, 18:20, 11:20) statystyki, tabela.