• Falstart Dream Team-u U-19 na MPP :(

Falstart Dream Team-u U-19 na MPP :(

13 stycznia 202312-

W piątkowe popołudnie rozpoczęliśmy udział w Półfinale Młodzieżowego Pucharu Polski U-19K, który odbywa się w Gorzowie Wielkopolskim, pierwszy dzień, był pojedynkiem z gospodyniami - Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski...

Rozpoczynamy bardzo bojaźliwie, bez agresywnej obrony daliśmy gorzowiankom duże możliwości rzutowe, które skrzętnie wykorzystują brak zastawienia i walki podkoszowej :(

Otwieramy pierwszą kwartę wynikiem 15:23...

Niestety nie przebudzamy się w kolejnej odsłonie nie zmieniając nic w ataku i obronie, w efekcie po pierwszej połowie przegrywamy już 20 oczkami :(

W trzeciej części nadal nie zastawiamy i dajemy gospodyniom możliwości drugiej szansy, ze zwieszonymi głowami schodzimy z 25-punktową stratą :(

Na szczęście pokazujemy w ostatniej kwarcie, że potrafimy grać w basket! Agresywna obrona przynosi od razu efekt odnotowujemy run 10:0 i odżyły nadzieje przy stanie 45:60, po kolejnych dwóch minutach zbliżamy się na 11 oczek, ale niestety tylko na tyle, było dziś stać aleksandrowianki, które postawiły się w trudnej sytuacji, ale walczymy do końca!

Gratulujmy podopiecznym sztabu trenerskiego Robert Pieczyrak i Łukasz Hiszpański, a SMS-iankom z Miasta Sportu życzymy powrotu do formy z Turnieju Strefowego! <3

I dzień 1/2 MPP Hala Sportowa AJP Gorzów Wielkopolski ul. Chopina 52 13.01.20MJ (piątek) godz.16.15

UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 57:75 (15:23, 8:20; 12:17, 22:15) statystyki.