• Najmłodsze Basketki ambitnie powalczyły w Pabianicach! <3

Najmłodsze Basketki ambitnie powalczyły w Pabianicach! <3

25 marca 202312-

Podopieczne sztabu trenerskiego Kacper Nowowiejski&Natalia Bednarek wyruszyły do Pabianic, gdzie w XXVI kolejce zmierzyły się z ośrodkami - gospodyń i Kutna!

W pierwszym spotkaniu zmierzyliśmy się z ekipą PTK Rotex Pabianice, doświadczone pabianiczanki już od pierwszych minut ruszyły mocno, ale coraz śmielsze Basketki rocznika 2012 i młodsze odgryzły się w drugiej części! Niestety w drugiej połowie dominowały gospodynie, ale dziękujemy aleksandrowiankom za ambitną postawę! Walczymy dalej - never give up!

XXVI kolejka rozgrywek skrzatek U-11 Hala MOSiR Pabianice ul. Grota-Roweckiego 3 25.03.20MJ r. (sobota) godz.10.00

PTK Rotex Pabianice - UKS Basket Aleksandrów Łódzki 58:18 (15:2, 10:12, 17:2, 16:2) tabela

Po chwilce odpoczynku zmierzyliśmy się z kutniankami, które walczą o Finał A! Basketki ponownie zebrały bezcenne doświadczenie, które na pewno przełoży się w kolejnych latach szkolenia! Dziękujemy <3

UKS Basket Aleksandrów Łódzki - KS Kutno 9:61 (3:17, 0:22, 6:22, 0:0)

Na zakończenie Turnieju w Pabianicach zmierzyły się drużyny niepokonane, gdzie ponownie lepsze okazały się kutnianki.

KS Kutno - PTK Rotex Pabianice 72:32 (17:12, 16:1, 17:12, 22:7)

Dziękujemy wszystkim koszykarkom z trzech ośrodków za walkę fair-play, a szczególne podziękowania kierujemy do Młodych-Gniewnych z Miasta Sportu, przyjedzie dzień, kiedy, to Wy będziecie schodzić z parkietu zwycięskie! Ciężka praca i konsekwencja!

Przed Basketkami chwila odpoczynku, a 15-go zorganizują Turniej w Mieście Sportu, gdzie ponownie zmierzą się z drużyną z Pabianic, a trzecią ekipą, która uzupełni skład Turnieju, to druga drużyna pabianicka - PTK Fabryka Wełny!

Startujemy o godzinie 10.00! Do zobaczenia na Hali SP 1 przy ul. Waryńskiego 22/26!

Trzymamy mocno kciuki! <3