• SMS-ianki walczą dalej Półfinałach MP U-18K :)

SMS-ianki walczą dalej Półfinałach MP U-18K :)

28 kwietnia 201812-

Po piątkowej porażce z drużyną z Sokołowa Podlaskiego Reprezentacja Szkoły Mistrzostwa Sportowego-Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Aleksandrowie Łódzkim prowadzona przez sztab trenerski w osobach: I trener Piotr Rozwadowski, asystenci Piotr Neyder, Adam Rajkowski i Roman Słowiński zagrała o życie z utytułowaną ekipą MUKS-u Poznań!

Sobotnią rywalizację rozpoczęliśmy od bardzo dobrej obrony strefowej popartej udanymi akcjami podkoszowymi, w efekcie kończymy pierwszą kwartę z 13 punktową przewagą (20:7)! Poznanianki prowadzone przez trenera Łukasza Ulchurskiego i trenerkę Iwonę Jabłońską odradzają się w kolejnej odsłonie, a Basketki tracą rytm gry... na przerwę schodzimy przy wyniku 33:21!

Po odpoczynku koszykarki z Miasta Sportu i Poznania toczą mega zacięty bój, świadome, że przegrany odpada z półfinałów MP juniorek młodszych U-18!

Nerwową atmosferę w trzeciej odsłonie wytrzymują SMS-ianki, które dokładają oczko do przewagi, ale kiedy wszyscy byli myślami na niedzielnym spotkaniu z gospodyniami, poznanianki łapią drugi oddech i trzeciej minucie zbliżają się niebezpiecznie na 7 oczek (49:42)!

Ostatecznie wytrzymujemy presję przeciwniczek i wygrywamy arcyważne spotkanie, dające szanse udziału w Wielkim Finale MP U-18K!

UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - MUKS Poznań 55:46 (20:7, 13:14; 14:13, 8:12) statystyki

Gramy dalej! Jutro mecz o wszystko z gospodyniami!

dzień I piątek (27.04.2018 r.)

godz.16.00 MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski vs UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 65:38  statystyki

godz.18.15 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec vs MUKS Poznań 72:52 statystyki

dzień II sobota (28.04.2018 r.)

godz.10.00 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki vs MUKS Poznań 55:46 statystyki

godz.12.15 MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski vs KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 67:42 statystyki

dzień III niedziela (29.04.2018 r.)

godz.10.00 MUKS Poznań vs MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski

godz.12.15 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec vs UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki

Wielkie gratulacje dla naszego Team-u, który dziś pokazuje pazurki, podziękowania kierujemy do wspaniały kibiców, którzy nigdy nas nie zawiedli i robią wyjątkowy klimat, który niesie nasze Basketki! :)

Mocno trzymamy kciuki :)