najnowsze aktualności

Wszystko co chciał byś wiedzieć o naszym klubie, podzielone na dwie sekcje. Najnowsze informacje z parkietów ligowych i aktualności klubowe czyli newsy o wszystkich drużynach oraz ogłoszenia.

ostatni wynik

i liga kobiet

Sprawdź wyniki ostatniej kolejki I Ligi Kobiet. Poniższej aktualna tabela rozgrywek, a szczegółową relację ze spotkania możesz przeczytać w aktualnościach.

UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki

zwycięzca

15 lutego 2020 17:00
Hala SP 1 ul. Waryńskiego 22/26 Aleksandrów Łódzki

ENEA AZS AJP III Gorzów Wielkopolski

przegrany

harmonogram spotkań

Aktualny harmonogram spotkań wszystkich grup rozgrywkowych. Sprawdź gdzie i kiedy możesz dopingować Zawodniczki UKS-u Basket Aleksandrów Łódzki. Przyjdź na nasz mecz o poczuj niesamowitą atmosferę!

nadchodzące wydarzenia

Sprawdź gdzie możesz zobaczyć nasze zmagania!

tabela punktowa

Wyniki rozgrywek I Ligi kobiet

CTL Zagłębie Sosnowiec
    p24
    MUKS Poznań
    p24
    Grot TomiQ Pabianice
    p21
    Enea AZS II Poznań
    p20
    Good Lood AZS PK Kraków
    p19
    Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp.
    p19
    UKS Basket SMS Aleksandrów Ł.
    p19
    Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp.
    p13

UKS Basket

historia klubu

Już od ponad dekady zawodniczki UKS-u Basket walczą o punkty na ligowych parkietach. Zaczynaliśmy skromnie, by w krótkim czasie stać się jednym z największych klubów młodzieżowej koszykówki dziewcząt w województwie łódzkim. Poznaj naszą historię:

sponsporzy

partnerzy