• Za nami przedostatnia kolejka rozgrywek pierwszoligowych!

Za nami przedostatnia kolejka rozgrywek pierwszoligowych!

22 marca 202312-

W środowy wieczór podopieczne sztabu trenerskiego Bartosz Słomiński, Jakub Wróblewski, Karol Stańczyk dokończyły 25 kolejkę rozgrywek I Ligi Kobiet, w której zmierzyły się z jedenastą drużyną grupy B - PZU Ślęzą II MOS Wrocław...

Od pierwszych minut obydwie ekipy walczyły o dominację podkoszową, ale wojnę nerwów wygrywają wrocławianki, które konsekwentnie wykorzystując motorykę graczy podkoszowych otwierają spotkanie od wygranej pierwszej części, różnicą dziewięciu oczek! Ale kiedy tylko trener Ślęzy Jarosław Krysiewicz "zdejmuje" pierwszą piątkę, aleksandrowianki "łapią drugi oddech"!

Dzielnie walczymy w drugich dziesięciu minutach i z oklaskami w tle schodzą na dłuższą przerwę!

Trzecie spotkanie z dobrą pierwszą połową, ale niestety z fatalną trzecią częścią, gdzie nie możemy wejść skoncentrowani w spotkanie, tylko otrzymujemy mocne lanie od przeciwniczek! Na szczęście pozbieraliśmy się ostatnich dziecięciu minutach i godnie dokończyliśmy rywalizację! <3

Gratulacje dla wrocławianek za zwycięstwo, w składzie z naszą byłą Basketką/SMS-ianką Oliwią Trzymkowską, której życzymy Zdróweczka, przy okazji pozdrawiamy całą Rodzinkę <3 Najstarszym SMS-iankom dziękujemy za ambitną postawę w trzech odsłonach! <3 Dziś na wyróżnienie zasługują Asia Szeklicka, która zalicza kolejne dobre spotkanie z imponującą skutecznością podkoszową 9/11 81,8%, łącznie 22 pkt., 10 zbiórek, w tym 1 w ataku, 1 asysta, 2 bloki i znakomity eval 33! Brawo Shaq! <3

Na słowa wyróżnienia zasługuje również Laura Weber zdobywczyni 15 pkt., 2x3, 1 zbiórka, 4 asysty, eval 11! Brawo Laurka! <3

Dziś mimo przegranej w "pomalowanym" 32/56 dla Ślęzy, to zaimponowali nasi gracze z ławki, gdzie wygrywamy 21/13! Imponują również statystyki skuteczności rzutowej - za dwa 20/45 44,4%, za trzy 4/16 25% i za jeden 13/16 75%!

Kolejka XXV rozgrywek I Ligi Kobiet grupa B Hala SMS-LO Aleksandrów Łódzki ul. Marii Skłodowskiej-Curie 5 22.03.20MJ r. (środa) godz.19.30

UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - PZU Ślęza II MOS Wrocław 64:89 (17:26, 17:16; 13:26, 17:21) statystyki, tabela.

Już w niedzielę zagramy w ostatniej kolejce z drużyną Enea AZS AJP II Gorzów Wielkopolski, cała kolejka startuje o godzinie 18.00!