• SMS walczy o awans!

SMS walczy o awans!

06 marca 201712-

Podopieczne trenerek Edyty Koryzny i Daivy Jodeikaite w niedziele popołudnie zmierzyły się z drużyną Widzewa Szkoła Gortata Łódź, z którą bezpośrednio walczy o vicemistrzostwo woj. łódzkiego, dające awans do fazy strefowej w Bydgoszczy!

Już pierwsza kwarta pokazała, że łodzianki nie zamierzają rezygnować z walki o awans, wręcz przeciwnie, to one zdecydowanie wygrywają otwierającą cześć spotkania, a Basketki grające bardzo nerwowo nie potrafiły skutecznie trafić z linii rzutów osobistych 8 prób 2 celne!

Na szczęście aleksandrowskie koszykarki przebudzają się wraz z gwizdkiem sędziowskim otwierającym drugą odsłonę! Za sprawą Natalii Gozdek i jej dwóch celnych rzutów dystansowych pobudzających SMS-ianki do walki! Remisujemy II kwartę 15:15!

Po przerwie nadal trwa mega zacięty pojedynek, ale tym razem rolę zawodniczki biorącej na siebie odpowiedzialność wciela się kolejna Basketka rocznika 2000, Martyna Leszczyńska (19 pkt.), gdzie jej cztery udane akcje z rzędu dały nadzieję na pozytywne zakończenie! Trzecia część spotkania kończy się wynikiem 48:41, odrabiamy jeden punkt 15:16.

Ostatnie dziesięć minut, to niestety ponownie błędy SMS-ianek w obronie i ataku, dziś nie byliśmy w stanie odrobić straty, a spotkanie ostatecznie kończy się wynikiem 61:52! :(

Gratulujemy widzewiankom zwycięstwa, a aleksandrowskim koszykarkom dziękujemy za walkę życząc powrotu do formy! Za tydzień walczymy w ostatniej kolejce rundy zasadniczej, a przeciwnikiem będzie drużyna trenera Adriana El-Warda ze Skierniewic!

Start 12.03.2017 r. (niedziela) godz.14.30! Zapraszamy serdecznie do hali MZS przy ul. Waryńskiego 22/26 w Aleksandrowie Łódzkim :)

U-18 IX kolejka

Widzew Szkoła Gortata Łódź - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 61:52 (18:10, 15:15, 15:16, 13:11) statystyki, tabela