• Zimny prysznic dla Basketek :(

Zimny prysznic dla Basketek :(

16 listopada 201912-

W hicie V kolejki rozgrywek młodziczek młodszych U-13K zmierzyły się Basketki z drużyną Basket 4EVER Ksawerów...

Od pierwszych minut swój rytm gry narzuciły podopieczne trenera Patryka Dembowskiego i asystentki Weroniki Nowakowskiej, niestety aleksandrowianki nie potrafiły złapać płynności gry, a indywidualne popisy kapitan Tatiany Redłowskiej przy braku gry zespołowej w ataku i obrony odzwierciedliły się na wyniku pierwszej odsłony - 7:30 :(

W kolejnej części obraz gry nie uległ zmianie, dopiero w ostatnich 10 minutach pokazaliśmy, że gra zespołowa nie jest nam obca!

Podsumowując hit 5 kolejki - zawiódł sportowo, brak walki, zaangażowania i problemy motoryczne obydwu drużyn, niestety nie zachwycił :(

Gratulując ksawerowiankom, dziękujemy za ostatnią kwartę Basketkom :)

V kolejka rozgrywek młodziczek młodszych U-13K

UKS Basket Aleksandrów Łódzki - Basket 4EVER Ksawerów 18:69 (7:30, 11:35, 0:4, 0:0) statystyki, tabela.

Za tydzień rozpoczynamy rundę rewanżową i ponownie w Hali SP 1 przy ul. Waryńskiego 22/26 w Mieście Sportu powalczymy o kolejne punkty w rywalizacji młodziczek młodszych U-13K, startujemy o godzinie 9.00! Do zobaczenie :)