• Najmłodsze Basketki nie zwalniają tempa :)

Najmłodsze Basketki nie zwalniają tempa :)

07 maja 201712-

Nasze najmłodsze Basketki nie zwalniają tempa i tym razem zagrały ambitnie, bilansując grę w ataku i obronie! Brawo :)

Podopieczne trenerki Eleny Redłowskiej-Agafonnikovej i trenera Jakuba Głuszka wyjechały do Pabianic, gdzie w minioną sobotę rozegrały kolejny turniej skrzatek U-11, czyli zawodniczek rocznika 2006 i młodsze! Legendarna, pabianicka hala MOSiR przy ul. Grota-Roweckiego 3 zamieniła się w arenę niepokonanych gladiatorek, które znakomicie zaprezentowały się jako przypomnijmy najmłodsze drużyny obydwu klubów!

W pierwszym spotkaniu rywalizowały drużyny z Aleksandrowa Łódzkiego i PTK Suwary już w pierwszej kwarcie kibice obserwowali bardzo wyrównany pojedynek, ale znakomita gra w obronie aleksandrowskich koszykarek, była kluczem do zwycięstwa nad podopiecznymi trenerki Marzeny Głaszcz! Ciągłe impulsy kapitan Tatiany Redłowskiej (17 pkt.) rewelacyjnie pobudzały Basketki! Gratulacje!

U-11 Turniej w Pabianicach

UKS Basket Aleksandrów Łódzki - PTK Suwary Pabianice 29:19 (6:4, 9:5, 4:4, 10:6) statystyki

Po krótkiej przerwie podopieczne trenerki Eleny i trenera Jakuba przystąpiły do drugiego spotkanie, gdzie zmierzyliśmy się ponownie z koleżankami z Pabianic, tym razem drużyną PTK CIS Multis Multum. Licznie zgromadzeni kibice, byli świadkami kolejnego zaciętego meczu, w którym początek rywalizacji należał do gospodyń prowadzonych przez trenerkę Mariolę Szymańską. Straty z pierwszej kwarty nadrabiamy w trzeciej i wtedy wiedzieliśmy, że będzie to bardzo zacięty pojedynek, gdzie o zwycięstwie może zdecydować detal! Opanowanie i "chłodna głowa" Basketek, były kluczem do drugiej wygranej na trudnym terenie! Dziękujemy obydwu drużynom za stworzenie niezapomnianej finałowej kwarty! Gratulujemy aleksandrowskim koszykarkom za zwycięstwo numer 6 i objęcia fotela lidera rozgrywek najmłodszych koszykarek w woj. łódzkim! Brawo WY :)

PTK CIS Multis Multum Pabianice - UKS Basket Aleksandrów Łódzki 38:39 (12:7, 10:10, 6:11, 10:11)  statystykitabela.

Szczególne podziękowania kierujemy do Rodziców i opiekunów najmłodszych aleksandrowskich koszykarek za rewelacyjne wsparcie podczas turnieju w Pabianicach.

Za tydzień Basketki wyruszą na przedostatni turniej, który odbędzie się w Kutnie!

Trzymamy kciuki!

GO U-11 GO!