• Dzielnie walczyły ...

Dzielnie walczyły ...

22 marca 201712-

Team pierwszoligowy pod wodzą trenera Piotra Neydera w środę 22 marca rozpoczął udział w fazie play-off, w której walczymy w parze z drugą drużyną rundy zasadniczej AZS Politechniką Koroną Kraków!

Faworytki prowadzone przez trenerów Wojciecha Eljasz-Radzikowskiego i Andrzeja Włodarza już po trzech minutach wygrywały 7:2, ale Basketki nie poddają się! Po kolejnych dwóch minutach na tablicy widniał wynik 12:8, ale ostatecznie kwartę otwarcia wygrywają krakowianki - 24:13!

Dzielne aleksandrowskie koszykarki mimo niekorzystnego wyniku po pierwszej odsłonie walczą dalej zbliżając się w czwartej minucie na 5 oczek - 26:21, ale ponownie kontratakują azetesianki... na szczęście końcówka pierwszej połowy należy do nieugiętych trenera Piotra :) Wygrywają kwartę 18:21 i zbliżają się do przeciwniczek na osiem punktów - 42:34!

Po przerwie ponownie Basketki podrywają się do walki, ale sił wystarczyło na pierwsze trzy minuty, gdzie odnotowaliśmy run 2:9 :) ostatecznie kończymy III odsłonę przy wyniku 63:47!

Ostatnie dziesięć minut rozpoczynamy fatalnie 17:0, ale mimo wszystko ambitnie finiszujemy!

Gratulując krakowskiej drużynie, dziękujemy Basketkom za ambitną postawę! Brawo :)

Faza play-off I LK grupa B (1-1-1) do dwóch wygranych
AZS Politechnika Korona Kraków - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 85:55 (24-13, 18-21; 21-13, 22-8) statystyki.
Już dziś serdecznie zapraszamy Państwa na mecz rewanżowy, który może przedłużyć Basketkom udział w fazie play-off, przegrana przekreśla dalszy udział młodych-gniewnych w play-off-ach! Startujemy w najbliższą niedzielę o godzinie 16.00 :)