• Dream Team U-13 z pierwszy zwycięstwem w sezonie 2021/2022! <3

Dream Team U-13 z pierwszy zwycięstwem w sezonie 2021/2022! <3

21 listopada 202112-

Po sobotnim "zimnym prysznicu" trener Michała Zalewski podczas niedzielnej odprawy przedmeczowej zwracał uwagę Basketkom rocznika 2009 i młodsze na zaangażowanie w niezwykle istotnym elemencie jakim jest - obrona i wiecie co?! zapamiętały :)

Jak bardzo odmienione aleksandrowskie koszykarki zobaczyliśmy w niedzielne przedpołudnie, niech poświadczy fakt, że dziś wyróżniamy każdą z nich! WSZYSTKIE ciężko pracując w obronie, oddając serducho dokładają cegiełkę do zwycięstwa! BRAWO WY <3

Zaczęliśmy z agresywną obroną na całym boisku, odnotowując run 9:0, który ustawił pierwszą odsłonę. Przechwyty i łatwe punkty przyczyniły się do zwycięskich pierwszych dziesięciu minut 18:3! W kolejnych minutach jeszcze bardziej "ciśniemy" w obronie, wszystkie aleksandrowianki zaangażowane w defensywie pokazują "aleksandrowski charakter" i cieszą się ze zdobyczy punktowych!

Schodzimy na dłuższą przerwę przy wyniku 41:9, co jest nagrodą dla całego Dream Team-u U-13! Brawo WY <3

Po przerwie coach Michał dawał szansę gry wszystkim Basketkom, które z uśmiechem na buziach wchodziły i co najważniejsze schodziły z aleksandrowskiego parkietu <3

Dziś zapunktowały prawie wszystkie koszykarki z Miasta Sportu, ale co najważniejsze WSZYSTKIE zapracowały na zwycięstwo angażując się w grze obronnej! Oddałyście serducho w obronie i my, to doceniamy! BRAWO WY <3

Przypomnijmy, że w składzie Dream Team-u U-13 znajdują się nasze SMOCZKI, które uczestniczą w Programie SMOK Aleksandrów Łódzki!

II kolejka rozgrywek młodziczek U-13 21.11.2021 r. (niedziela) godz. 11.00 Hala SP1 ul. Waryńskiego 22/26 Aleksandrów Łódzki

UKS Basket Aleksandrów Łódzki - MKS Ósemka Skierniewice 71:32 (18:3, 23:6; 13:6, 17:17) statystyki, tabela.

Za tydzień ponownie czeka nasze Basketki maraton, w sobotę na własnym parkiecie zagramy z drużyną z Łowicza, start 11.00, a w niedzielę wyjedziemy w Łodzi z UKS-em Akademią Gortata! Trzymamy mocno kciuki!