• Wielkie emocje z udziałem Team-u Piotra ...

Wielkie emocje z udziałem Team-u Piotra ...

30 października 201612-

Nasze starsze młodziczki podpieczne trenera Piotra Rozwadowskiego stworzyły z drużyną z Kutna fajne widowisko, które bardzo podobało się licznie zgromadzonym kibicom obydwu ekip! Walka w pierwszych dwóch odsłonach, to punkt za punkt, gdzie tak naprawdę decydowały detale umiejętności koszykarskich, pierwsza połowa kończy się wygraną jednopunktową aleksandrowskich koszykarek 34:33!! :)

Kiedy po przerwie ponownie waleczne aleksandrowskie koszykarki wygrywają III kwartę, liczyliśmy na wygraną, która pozwoli na uwierzenie w umiejętności Basketek rocznika 2003-go, ale w ósmej minucie ostatniej części spotkania straciliśmy prowadzenie i ostatecznie kutnianki wyjeżdżają z Aleksandrowa Łódzkiego ze zwycięstwem ...

Dziękujemy obydwu drużynom za bardzo ciekawe i zacięte spotkanie, gdzie tak naprawdę cieszy zaangażowanie oraz równorzędny pojedynek, który jest najlepszą nauką gry w ukochaną koszykówkę!

U-14 (IV kolejka)

UKS Basket I Aleksandrów Łódzki - KKS Pro Basket Kutno 58:66 (17:21, 16:13, 14:11, 11:21)

Za tydzień Basketki rocznika 2003 wyruszą do Łodzi, gdzie zmierzą się z ekipą UKS SMS ŁKS, początek spotkania o godz.15.00.

Miejsce sala SP nr. 11 Łódź ul. Hufcowa 20A.