• Kadetki złapały zadyszkę :(

Kadetki złapały zadyszkę :(

26 lutego 202012-

Podopieczne sztabu trenerskiego Marzena Głaszcz, Edyta Redłowska-Agafonnikova i Michał Sagan, nasze Basketki rocznika 2004 i młodsze doznają drugiej porażki z rzędu...

W zaległej III kolejce rozgrywek U-16 zmierzyliśmy się w meczu wyjazdowym z drużyną ŁKS KK Łódź prowadzoną przez trenera Tomasza Szczepaniaka. Już pierwsza kwarta zapowiadała dużo emocji, wymian ciosów trwała do ostatniej sekundy, efekt 15:15! Koszykarki obydwu drużyn nie odpuszczają również w kolejnej części rywalizacji, ale brak komunikacji w obronie kosztuje aleksandrowskie koszykarki utratę 14 punkcików na przestrzeni II kwarty, a odpowiadają tylko dwunastoma...

Po dłuższej przerwie Basketki nadal nie łapią płynności gry, gubiąc się w obronie i ataku :(

Niestety nie złapaliśmy zbilansowanej gry do ostatniego gwizdka!

Oczywiście nic się nie dzieje, przecież, to dopiero czwarty wspólny mecz naszych połączonych sił Miasta Sportu i Pabianic! Never give up!

Walczymy dalej, udział w Turnieju Strefowym (19-22.03.2020 r.) mamy zapewniony, więc jest sporo czasu na szlifowanie formy!

Gratulujemy łodziankom, a Basketkom dziękujemy za walkę!

III kolejka rozgrywek kadetek U-16

ŁKS KK Łódź - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 65:56 (15:15, 14:12; 17:15, 19:14) statystyki, tabela.

Przed Dream Team-em U-16 dwie kolejki w najbliższą sobotę powalczymy w spotkaniu wyjazdowym z drużyną Basket 4EVER Ksawerów (godz.14.00), a za tydzień 7.03.2020 r. zmierzymy się na własnym parkiecie z łodziankami. Startujemy o godzinie 11.00. Trzymamy kciuki!