• Wygrana młodziczek młodszych w Skierniewicach <3
image

Wygrana młodziczek młodszych w Skierniewicach <3

13 lutego 202012-

Kończąc raport z minionego weekendu napiszemy kilka miłych słów o naszych młodziczkach młodszych U-13 roczników 2007 i młodsze, które przypomnijmy walczą w fazie play-off o miejsca I-VI o Mistrzostwo woj. łódzkiego...

W minioną sobotę dokończyły zaległą I kolejkę i wyjechały z trenerem Grzegorzem Andryszczakiem na popołudniową rywalizację z koleżankami ze Skierniewic! Zmotywowane narzuciły swój styl gry już w pierwszych dwóch kwartach, by w III i IV w pełni kontrolować przebieg spotkania. Dominacja podkoszowa i skuteczne akcje cieszą, a dokładając coraz lepszą obronę jesteśmy pewni, że podopieczne trenerów Eleny Redłowskiej-Agafonnikovej, Grzegorza Andryszczaka i Michała Sagana ciężkimi treningami wspinają się na kolejny szczebelek umiejętności koszykarskich i motorycznych! 

Brawo WY <3

I kolejka rozgrywek młodziczek młodszych U-13

MKS Ósemka Skierniewice - UKS Basket Aleksandrów Łódzki 52:64 (10:13, 11:23, 17:15, 14:13) statystyki, tabela  

Kochani Kibice w najbliższą sobotę, będziecie mieć szansę podziwiania naszych uzdolnionych Basketek roczników 2007 i młodsze! Serdecznie zapraszamy do Hali SP 1 przy ul. Waryńskiego 22/26 w Aleksandrowie Łódzki o godzinie 14.00! Trzymamy mocno kciuki!

GO UKS/LUKS GO!