• Meldujemy się w Wielkim Finale MP U-17! <3

Meldujemy się w Wielkim Finale MP U-17! <3

14 maja 202112-

Dla takich chwil żyjemy! <3 Aleksandrowianki mimo przeciwności losu już w drugim dniu rywalizacji półfinałowej wywalczają sobie udział w Wielkim Finale  Mistrzostw Polski juniorek młodszych U-17! Team Spirit Dream Team-u U-17 potwierdza, że prawidłowym nastawieniem można "przenosić góry"!

Dziękujemy <3

Sobotnie południe w Mieście Bochni zmobilizowało dwie ambitne ekipy z Polkowic i Aleksandrowa Łódzkiego, dla polkowiczanek, był to mecz o wszystko, natomiast dla aleksandrowianek, by rywalizacją, która mogłaby w przypadku wygranej dać już dziś awans do Finał MP...

Dzień II

MKS Polkowice - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki

I kwarta

Spotkanie rozpoczęło się od wymiany ciosów, gdzie każda ze stron nie poddawała się i pragnęła szybko odrabiać straty! Błyskawiczne akcje i dobre tempo zaowocowało wysoko punktowo pierwsze dziesięć minut! Ostatecznie górą SMS-ianki z Miasta Sportu (20:26)...

II kwarta

W kolejnej odsłonie rozpoczęliśmy od znakomitej obrony strefowej, gdzie zaangażowanie wszystkich Basketek przyniosło zamierzony cel! W połowie kwarty wygrywaliśmy wysoko 25:39, niestety ponownie dekoncentracja spowodowała, że podopieczne trenerki Justyny Jeziornej odrabiają straty i niepotrzebnie zrobiła się nerwowa atmosfera :( na dłuższą przerwę schodzimy przy wyniku (35:47)...

III kwarta

To właśnie ta część zadecydowała o losach spotkania, ciężka praca w ataku, była tylko przykrywką do rewelacyjnej gry w obronie, to jest nasza wizytówka! Jedna Basketka za wszystkie, wszystkie za jedną! Dłonie same składały się do braw <3 Odskakujemy na bezpieczne 27 oczek (50:77)...

IV kwarta

Ostatnie dziesięć minut pozwoliły sztabowi trenerskiemu z Miasta Sportu przeprowadzić wiele rotacji i kontrolować wynik całej rywalizacji! Po meczu walki meldujemy się z drugą wygraną i awansem do Finału! <3 Brawo WY

Słowa podziękowań za ambitną postawę polkowiczankom, a naszym młodym-gniewnym gratulujemy momentami perfekcyjnej grze w obronie, która przełożyła się na "łatwe" punkty w ataku! <3

Dzisiejszą wygraną dedykujemy pechowcowi Patrycji Sadlik <3 a awans wszystkim nieobecnym Basketkom!

Kochamy WAS dziękując za wsparcie <3

MKS Polkowice - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 71:95 (20:26, 16:21; 14:30, 21:18) statystyki

W uzupełnieniu wyników drugiego dnia Turnieju 1/2 MP U-17 grupy D

MUKS Poznań - MOSiR Bochnia 93:55 statystyki

W grupie D już wszystko wiadomo, awans do Finału uzyskują poznanianki i aleksandrowianki, a miejsca III-IV powalczą gospodynie z polkowiczankami.

Jutro powalczymy z ekipą poznanianek, przypomnijmy wicemistrzyń Polski, będzie to pojedynek niepokonanych dotąd drużyn w Turnieju 1/2 MP U-17 grupy D i przedsmak Wielkiego Finału Mistrzostw Polski juniorek młodszych U-17 (26-30.05.2021 r.)! Trzymamy mocno kciuki! <3