• Udany początek rundy finałowej!

Udany początek rundy finałowej!

15 stycznia 201712-

Podopieczne trenera Piotra Rozwadowskiego i Romana Słowińskiego udanie rozpoczynają fazę finałową wygrywając z drużyną UKS Orlik Ujazd prowadzoną przez trenera Marcina Kociębę! Gratulacje!

Znakomite przygotowanie motoryczne Basketek zaowocowało już w pierwszej kwarcie, gdzie rewelacyjna gra w obronie przekłada się na łatwe punkty! Press na każdym kawałku parkietu przynosi zamierzone efekty 19:10! Druga cześć spotkania, to ponownie nieustanne, konsekwentne mocne granie w obronie, to znak firmowy Różowych Panter!

Zdecydowane prowadzenie dało możliwość rotacji składem aleksandrowskich koszykarek rocznika 2001, trenerzy Piotr i Roman dali szansę debiutu, aż czterem nowym Basketkom - Zosi Łapińskiej, Oli Kozłowskiej, Ani Konaszewskiej oraz Ewelinie Mackiewicz! Brawo! :)

Witamy w Rodzinie UKS-u Basket Aleksandrów Łódzki!

Przypomnijmy w kolejności Zosia wychowanka klubu UKS Łapa Łapy, pierwszy trener Jacek Łapiński, trener w gimnazjum Dariusz Rydzewski, Olcia, Ania to wychowanki klubu MG UKS Kozienice i trenera Romana Słowińskiego, a Ewelinka, to wychowanka klubu MKS Batory 18 Białystok i trenera Jacka Klimaszewskiego! Dziękujemy!

Przed Różowymi Panterami czas na zasłużony tygodniowy wypoczynek, a 23 stycznia wyjeżdżamy do Uniejowa, gdzie rozpoczynamy ciężką pracę do kolejnych spotkań rundy finałowej!

I runda fazy finałowej U-16

UKS Basket I Aleksandrów Łódzki - UKS Orlik Ujazd 57:33 (19:10, 14:7, 18:9, 6:7) statystyki, tabela.