• Niestety nie obronimy IV miejsca z ubiegłego sezonu :(

Niestety nie obronimy IV miejsca z ubiegłego sezonu :(

10 lutego 202312-

W trzecim dniu SMS-ianki z Miasta Sportu miały za zadanie pokonanie żyrardowianek różnicą 17 punktów, by myśleć o awansie do pierwszej czwórki Finału Młodzieżowych Mistrzostw Polski juniorek starszych U-19!

Mimo słabego początku rywalizacji (13:2), zaczynamy dobrze komunikować się w obronie i powolutku "rozkręcać" się w ofensywie!

Trzynastopunktową stratę z pierwszej kwarty zaczynamy mozolnie odrabiać w II części, w której wracamy do naszej gry! Zaangażowania i walki na każdym centymetrze! Tak, tak Basketki z radością na buziach rozpoczynają zbilansowaną grą odrabiać straty! W końcówce pierwszej połowy dochodzimy dwukrotnie UKS Trójkę Żyrardów na 4 oczka, by ostatecznie wypocząć na dłuższej przerwie ze stratą siedmiu punktów - 47:40...

W kolejnej części trwa walka punkt za punkt, z minimalną przewagą żyrardowianek 14:13!

Niestety brak konsekwencji w grze obronnej i w ataku...

Po porażce zajmujemy IV miejsce w grupie A i jutro o godzinie 11.30 zagramy z drużyną z Lublina o VII miejsce!

III dzień Finału MMP U-19K grupa A Hala CSAPG al. Zwycięstwa 12 10.02.20MJ r. (piątek) godz.16.45

UKS Trójka Żyrardów - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 82:64 (28:15, 19:25; 14:13, 21:11) statystyki, video.