• Zdobywamy Wicemistrzostwo w stylu GSW!

Zdobywamy Wicemistrzostwo w stylu GSW!

25 lutego 201812-

W kapitalnym stylu pożegnały się podopieczne trenera Piotra Rozwadowskiego z rozgrywkami juniorek młodszych na terenie woj. łódzkiego, grając jak z nut imponowały zbilansowaną grą obrony i ataku niczym drużyna Golden State Warriors! :)

Takich SMS-ianek chcemy oglądać bez końca! Agresywna obrona na całym boisku, aktywna obrona strefowa, dynamika podczas akcji, dominacja w pomalowanym i co piękne dla oka znakomita skuteczność rzutowa, uwaga 12 celnych "trójeczek" musi robić wrażenie! Rewelacja :)

Od pierwszych minut agresywnie zaatakowaliśmy przeciwniczki z drużyny ŁKS KK Szkoły Gortata prowadzona przez trenera Miodraga Gaijcia, efekt miażdżymy łodzianki w pierwszej odsłonie 39:3! Nie zwalniamy tempa w kolejnej części i bezapelacyjnie dominujemy na parkiecie, schodząc na przerwę przy wyniku 74:8! Woow :)

Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie, Team coach-a Piotra zmienił co prawda styl obrony z całego boiska na strefę, a efekty były również imponujące! Trzecia kwart wygrana różnicą 27 punktów i ostatnia, aż 34 punktami! Oczywiście padło kilka rekordów, więc zdobywamy Wicemistrzostwo woj. łódzkiego w imponującym stylu! Brawo WY :)

Niestety nie obyło się bez kontuzji, ale na szczęście z dużej chmury mały deszcz, Agatka Czuba SMS-ianka grająca w barwach ŁKS-u, bo o niej mowa uszkodziła staw kolanowy, ale więzadła są całe! życzymy Ci szybkiego powrotu na parkiet :) pozdrawiamy :) dziękujemy łódzkiej drużynie za ambitną postawę, a SMS-iankom gratulujemy najlepszego meczu w sezonie, jak dotąd, który jest rewelacyjnym prognostykiem przed decydującą częścią sezonu 2017/2018!

Przed nami turniej strefowy, który odbędzie się w terminie 8-11.03.2018 r., w którym zmierzą się cztery najlepsze drużyny strefy kujawsko-pomorsko-łódzkiej!

Gospodarz PTK Pabianice - Mistrz woj. łódzkiego, MUKS WSG Supravis Bydgoszcz - Mistrz woj. kujawsko-pomorskiego, MMKS Katarzynki Toruń - Wicemistrz woj. kujawsko-pomorskiego oraz Basketki UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki! Turniej strefowy wyłoni mistrza strefy, który awansuje do fazy półfinałowej oraz trzech ćwierćfinalistów Mistrzostw Polski! Gospodarzem turnieju strefowego, będzie drużyna z Pabianic :)

Trzymamy mocno kciuki, ale nim wystartujemy w wyżej opisanej rywalizacji czeka nas Finał woj. łódzkiego Licealiada 2018! Tak, tak to już finał naszego województwa, który odbędzie się w najbliższy czwartek w Mieście Piotrkowie Trybunalskim!

Trzymamy mocno kciuki!

XII kolejka juniorek młodszych U-18

UKS Basket SMS I Aleksandrów Łódzki - ŁKS KK Szkoła Gortata 145:22 (39:3, 35:5, 30:7, 41:7) statystyki, tabela.