• Dream Team U-15 wrócił na koszykarskie parkiety! <3

Dream Team U-15 wrócił na koszykarskie parkiety! <3

27 listopada 202212-

Wreszcie doczekaliśmy się, po prawie trzech tygodniach przerwy spowodowanych 1/2 Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Dream Team U-15 pod wodzą sztabu trenerskiego Adam Rajkowski&Jakub Wróblewski&Karol Stańczyk wrócił do walki o mistrzostwo woj. łódzkiego!

Spotkaniem w Kutnie zakończyliśmy pierwszą fazę grupową rozgrywek kadetek U-15, czyli roczników 2008 i młodsze...

W pierwszej odsłonie trwała wymiana ciosów, ale ostatecznie wygrywamy wymianę 9:20! <3 Zdecydowanie poprawiamy element obrony, nad którym mocno pracowaliśmy w przerwie od rozgrywek!

W drugiej części nie zwalniamy tempa i aleksandrowianki powiększają przewagę o kolejne 6 oczek! <3

Na dłuższą przerwę schodzimy przy wyniku 18:34! <3

Trzecia kwarta potwierdza dobrą dyspozycję Dream Team-u U-15, który ponownie zatrzymuje kutnianki, bardzo dobrze grając w obronie, a jeszcze lepiej w ataku! <3 Pewne siebie mają MOC!

"Ciężka praca zawsze popłaca" - w krótkich czterech słowach opisuje sytuację najmłodszych SMS-ianek, które ambitnie trenują pod okiem sztabu trenerskiego i każdego miesiąca dokładają cegiełkę do swojego rozwoju sportowego!

Brawo dla całej ekipy Dream Team-u U-15! <3

Podziękowania za walkę kierujemy do ekipy gospodyń, a Basketkom rocznika 2008 i młodsze gratulujemy bardzo ważnej wygranej na trudnym terenie, zwycięstwo przybliża aleksandrowianki do podium sezonu 2022/2023! Walczymy! <3

VII kolejka rozgrywek kadetek U-15 Hala SP nr 9 Kutno ul. Jagiełły 6 27.11.2022 r. godz.11.00

KS Sirmax Kutno - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 36:74 (9:20, 8:14; 6:24, 12:16 ) statystyki, tabela.

Za tydzień pojedziemy do Pabianic, gdzie zmierzymy się z drużyna PTK ABM Jędraszek Pabianice, start o godz.10.45!