• Dream Team U-13 ambitnie powalczył!

Dream Team U-13 ambitnie powalczył!

31 stycznia 202112-

Kiedy pytacie o rocznik 2008 i młodsze z Miasta Sportu w odpowiedzi otrzymacie informację, że w Klubie UKS Basket pod wodzą trenerów Kacpra Nowowiejskiego i Michała Zalewskiego U-13 prawidłowo się rozwija, zawsze zwracając uwagę na zbilansowaną grę w obronie i ataku...

Niestety po blamażu w pierwszym spotkaniu fazy play-off o miejsca VII-XIV zaczynamy zdecydowanie lepiej wyglądać w ataku, ale nadal "piętą Achillesową" jest najtrudniejsza, ze sztuk przygotowanie koszykarskiego- obrona!

Trener Michał Zalewski i Kacper Nowowiejski wraz z Basketkami zaczynają pierwszą odsłonę od bojaźliwiej gry, w które pozwalamy na bardzo dużo przeciwnikom i w efekcie pierwszą kwartę kończymy od wyniku 10:23 :(

W kolejnej odsłonie aleksandrowskie koszykarki nie zwalniają akcji w ataku, lecz zdecydowanie poprawiają defence! Odrabiamy 9 oczek :)

III kwarta to ponownie popis w ataku i dokładamy kolejne 5 oczek i wychodząc na dwupunktowe prowadzenie!

Niestety w ostatnich 10 minutach "tracimy" sześć Basketek, które kończą spotkanie po pięciu przewinieniach :( i to był klucz do drugiej przegranej w fazie play-off :(

Ciszy zdobycz punktowa wszystkich aleksandrowskich koszykarek, które ze łzami w oczach kończyły trzymającą w napięciu rywalizację sportową, która uwaga trwała ponad dwie i pół godziny!

II kolejka rozgrywek play-off walka o miejsca VII-XIV

UKS Basket Aleksandrów Łódzki - MKS Ósemka Skierniewice 61:63 (10:23, 21:12; 20:15, 10:13) statystyki, tabela.

Za tydzień wracamy do fazy rewanżowej, gdzie ponownie na aleksandrowskim parkiecie zmierzymy się z ekipą AKS-u SMS SP 29 Łódź, trzymamy kciuki! Początek spotkania o godzinie 11.00 serdecznie zapraszamy Kibiców UKS-u na relację live <3