• Dream Team U-17 wyrusza do Lublina! <3
image

Dream Team U-17 wyrusza do Lublina! <3

22 marca 202112-

Dziś Dream Team-em U-17 pożegnał się z trenerem Piotrem Neyderem, któremu serdecznie dziękujemy za wkład w rozwój uczennic klas pierwszych oraz drugich o profilu koszykarskim Szkoły Mistrzostwa Sportowego - Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Aleksandrowie Łódzkim.

Witamy w drużynie trenera Adama Rajkowskiego i opiekuna, psychologa sportu Agatę Maciejewską, którzy rozpoczynają już od poniedziałku przygotowania do piątkowego wyjazdu na Ćwierćfinał Mistrzostw Polski juniorek młodszych U-17!

Jeszcze nie opadły emocje z minionymi Finałami MP U-19, a już żyjemy walką o kolejny Finał, ale by móc w nim powalczyć o medale, przypomnijmy we wrześniu zajęliśmy IV miejsce w Polsce (MP U-16) musimy awansować poprzez 1/4 i półfinały MP! Pierwszy etap ćwierćfinał, gdzie nie będzie łatwo, braki kadrowe (cholerne kontuzje!), odległość i krótki czas regeneracji po Wielkim Finale juniorek starszych, ale damy radę! GO BASKET GO! 

Niestety podczas wyjazdu do Gdyni tracimy kolejną Basketkę z pierwszej piątki - Natalię Donicę, ale miejmy nadzieję, że już na 1/2 MP wróci do nas, tego jej życzymy! <3 Z nieukrywaną radością powitaliśmy na treningu Dream Team-u U-17 powracającą do aleksandrowskiej drużyny Weronikę Brzycką! <3 Bzyku pojedzie z nami na kolejny etap, czyli półfinał, oczywiście przy awansie! 

Oto wszystkie piętnaście SMS-ianek z Miasta Sportu, które, będą reprezentować naszą kochaną szkółkę SMS-LO Aleksandrów Łódzki podczas Turnieju Ćwierćfinałowego grupy F; kapitan Mikuta Aleksandra, Bednarek Natalia, Bęben Oliwia, Chrobocińska Olga, Dżochowska Karolina, Głębocka Wiktoria, Jarmakowska Sandra, Lisiecka Zofia, Lubaszka Barbara, Sadlik Patrycja, Stasiak Wiktoria, Szeklicka Joanna, Weber Laura, Węcłaś Klaudia, Zaron Gabriela! <3

Zagramy dla pozostałych kontuzjowanych; Justyny Adamczuk, Karoliny Choińskiej, Wiktorii Jakubiec, Julii Skawińskiej, Aleksandry Stasiełowicz, Leny Talaronek, Zuzanny Trybułowskiej, Julii Wnorowskiej <3   


1/4 Mistrzostw Polski juniorek młodszych U-17

Grupa F

1. Bogdanka AZS UMCS Lublin (gospodarz)

2. UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki

3. MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski

4. UKS Dwójka Nidzica


Terminarz 

Piątek 26.03.2021 r.

godz. 17:00 Bogdanka AZS UMCS Lublin - UKS Dwójka Nidzica

godz. 19.30 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski


Sobota 27.03.2021 r. 

godz. 11:00 Bogdanka AZS UMCS Lublin - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki

godz. 13:30 UKS Dwójka Nidzica - MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski


Niedziela 28.03.2021 r.

godz. 9.30 MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski - Bogdanka AZS UMCS Lublin

godz. 12.00 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - UKS Dwójka Nidzica

Przypomnijmy, że tylko dwie drużyny z każdej z grup awansują do kolejne fazy 1/2 MP U-17!

Wszystkie grupy i terminarze  

Trzymamy mocno kciuki! 

GO BASKET GO!