• Wszystko pod kontrolą! Powoli kończymy rundę zasadniczą...
image

Wszystko pod kontrolą! Powoli kończymy rundę zasadniczą...

24 lutego 201912-

Zmagania uzdolnionej młodzieży aleksandrowskiej w ostatnim feriowym tygodniu zakończyła rywalizacja juniorek młodszych U-18, które wyszły na parkiet SP 1 przy ul. Waryńskiego 22/26 w Mieście Sportu mierząc się z młodszymi koleżankami z drużyny AKS SMS Łódź...

Przedostatnie spotkanie podopiecznych trenera Piotra Rozwadowskiego i Piotra Milbrandta miało dać odpowiedź jak zaprezentują się Sreberka mimo zmęczenia, zadanie wykonały znakomicie! Wczesne niedzielne popołudnie SMS-ianki rozpoczęły od "strzelaniny" 31:10, konsekwentnie broniąc zone-press i wykorzystując każdy błąd łodzianek!

Kolejne kwarty pokazały, że "pitbulle" z ul. Skłodowskiej 5 w Aleksandrowie Łódzkim, są w stanie "zagryźć" każdego przeciwnika, to tylko kwestia czasu...

Trener Piotr powoli przymierza się z ustawieniem optymalnego składu na zbliżający się dużymi krokami Turniej Strefowy, który wyłoni Mistrza woj. łódzkiego i Mistrza Strefy kujawsko-pomorsko-łódzkiej! Piętnastka Basketek, będzie walczyć jak starsze koleżanki o najwyższe cele, przypomnijmy wygranie Turnieju Strefowego automatycznie daje udział w 1/2 Mistrzostw Polski U-18K! Jest o co walczyć!

Dziękujemy podopiecznym trenerki Eleny Nowak za ambitną walkę, a wszystkim Basketkom dziękujemy za zdobycze punktowe, a jeszcze bardziej za zbilansowaną grę w ataku i obronie! Brawo WY :) 


IX kolejka juniorek młodszych U-18

UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - AKS SMS Łódź 118:31 (31:10, 35:8; 28:8, 24:5) statystyki, tabela.

Przed Team-em P&P pozostało jedno spotkanie rundy zasadniczej 3 marca zmierzymy się w rywalizacji wyjazdowej w Skierniewicach! Trzymamy kciuki :)

GO SMS GO!