• Walka ze swoimi słabościami trwa dalej...

Walka ze swoimi słabościami trwa dalej...

31 stycznia 202112-

W minioną sobotę rozegraliśmy już XVI kolejkę rozgrywek I Ligi Kobiet, gdzie w spotkaniu wyjazdowym zmierzyliśmy się drużyną AZS-u Uniwersytet Warszawski prowadzoną przez trenerkę Małgorzatę Zaroń...

Faworyt warszawska ekipa od pierwszych minut pokazała, kto dziś może być zwycięzcą! "Sparaliżowane" Basketki nie reagują i po minucie na zegarze widnieje wynik 6:0 :( Na szczęście "przebudzamy się" i kończymy pierwsza kwartę z różnicą 5 punktów 18:13...

W kolejnych minutach ponownie nie funkcjonujemy prawidłowo w obronie, gubiąc się w każdej akcji, brak komunikacji i pozwalanie na "wszystko" warszawiankom kończy się surową karą - 44:29! :(

Niestety druga połowa, to chwile, o których możemy, a wręcz należy zapomnieć...

"Oddajemy" mecz, który powinniśmy zagrać zdecydowanie lepiej w każdym aspekcie!

Odnotowujemy 15 porażkę z rzędu :(

XVI kolejka rozgrywek I Ligi Kobiet grupa A

KS AZS Uniwersytet Warszawski - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 81:52 (19:13, 26:16; 19:8, 18:15) statystyki, tabela.

Już za tydzień w piątek wyruszamy do dalekiego Gdańska, by rozpocząć o godzinie 18.30 kolejną rywalizację!