• Młode-gniewne

Młode-gniewne "w gazie"!

11 grudnia 201612-

Reprezentacyjny Team naszego klubu pod wodzą trenera Piotra Neydera i trenerki Edyty Koryzna wygrywa drugie spotkanie z rzędu, przybliżając się do fazy play-off! W jedenastej kolejce zmierzyliśmy się na własnym parkiecie z drużyną z Jeleniej Góry, która jest "mieszanką" doświadczenia i młodości. Od pierwszych minut potwierdziła się obawa sztabu trenerskiego Basketek, że liderka przyjezdnych Natalia Małaszewska będzie bardzo trudnym graczem do zatrzymania. Jednak kwarta otwarcia spotkania ze wskazaniem na aleksandrowskie młode-gniewne (12:9), w drugiej odsłonie zacięta rywalizacja jeszcze bardziej się wyrównała (16:16), niestety w pierwszej połowie tracimy kolejny raz podstawową zawodniczkę drużyny pierwszoligowej Izabelę Zdrodowską, młoda SMS-ianka niefortunnie upada po próbie rzutu... jesteśmy z Tobą "Zdroda"! Wracaj  do zdrówka :)

Po przerwie obraz gry nie ulega zmianie, ponownie pod obydwoma koszami trwa mocna walka podkoszowa! Trzecią odsłonę kończymy na plusie (16:12), ale drużyna trenera Jerzego Gadzimskiego nie zamierzała wyjechać z Aleksandrowa Łódzkiego bez walki w ostatnich 10 minutach!

W szóstej minucie ostatniej kwarty zbliżają się na jedno oczko (48:47)! Na szczęście młode Basketki wytrzymują presję i odnotowują run 15:2, który pozwolił na odniesienie drugiej wygranej z rzędu, a czwartej w sezonie 2016/2017! Brawo! Gratulacje dla całego Team-u SMS-ianek, które powoli odkrywają wielki potencjał!

XI kolejka I Ligi Kobiet grupa B

UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 63:49 (12:9, 16:16; 16:12, 19:12) statystykitabela.

W dwunastej kolejce zmierzymy się w mecz wyjazdowym z liderem grupy B, ekipą z Krakowa! Więc kolejne wyzwanie dla naszych młodych-gniewnych! Wspieramy Was i mocno trzymamy kciuki!

GO I LK GO!