• Kolejne emocje w spotkaniu Dream Team-u U-15! <3

Kolejne emocje w spotkaniu Dream Team-u U-15! <3

09 października 202212-

W niedzielne przedpołudnie na aleksandrowski parkiet wychodzą ponownie kadetki rocznika 2008 i młodsze, które tym razem zmierzyły się z łódzką drużyną Widzewa Łódź, gdzie podobnie jak w poprzednim spotkaniu walczyliśmy jak równy z równym, mimo, że początek rywalizacji nie zapowiadał takich emocji...

Dream Team U-15 trenerów Adama&Jakuba&Karola zaczyna bardzo nerwowo, "przesypiając" pierwsze dziesięć minut (7:14), ale już z każdą kolejną minutą rozkręcaliśmy się, by doprowadzić do remisu po pierwszej połowie! <3 Wreszcie zaczynamy płynnie przechodzić po dobrej obronie w ataku!

Po pierwszej połowie mamy remis 22:22!

W trzeciej części trwa walka po obydwu strona - "punkt za punkt!" i gdyby skuteczność rzutowa, była choć troszeczkę lepsza...

Ostatnie kwarta, to kolejne niewykorzystane "100" i niestety mają wygraną jak w poprzednim tygodniu oddajemy zwycięstwo podopiecznym trenerki Sylwii Wieczorek... szkoda!

Dziś SMS-ianki nie zagrały na swoim poziomie, ale głowa do góry i walczymy dalej! Never give up!

II kolejka rozgrywek kadetek U-15 Hala SMS-LO Aleksandrów Łódzki ul. Marii Skłodowskiej-Curie 5 9.10.2022 r. (niedziela) godz.10.00

UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - Widzew Łódź 42:46 (7:14, 15:8; 14:14, 6:10) statystyki, tabela.

Mamy nadzieję, że na pierwszą wygraną zaczekamy do kolejnej, trzeciej kolejki, gdzie wyruszymy do Strykowa!