• Kolejny mecz przyjaźni :)

Kolejny mecz przyjaźni :)

17 grudnia 201912-

Nietypowo we wtorkowe popołudnie rozegraliśmy zaległe spotkanie VIII kolejki rozgrywek młodziczek młodszych U-13, gdzie obejrzeliśmy spotkanie zaprzyjaźnionych Klubów - UKS Basket kontra PTK Pabianice <3

Rywalizacja podopiecznych trenerek Eleny Redłowskiej-Agafonnikovej i Marioli Szymańskiej miała dodatkowy smaczek, dziś aleksandrowskie koszykarki zagrały pierwsze spotkanie bez liderki Tatiany Redłowskiej, która przypomnijmy w ramach umowy partnerskiej, będzie wspierać pabianiczanki w rozgrywkach młodziczek młodszych i starszych :) Tatiana dziś miała komfortową sytuację ponieważ wspierała dwie zaprzyjaźnione drużyny z Miasta Sportu i Pabianic :)

Faworytki dominując w walce podkoszowej narzuciły swój styl gry już w pierwszej kwarcie, ale Basketki nigdy się nie poddają! Mimo chwilowego paraliżu aleksandrowianki odradzają się w drugiej połowie, gdzie wreszcie uwierzyły w swoje umiejętności i swobodnie kontrowały koleżanki z Pabianic, takich Was potrzebujemy, walczących do końca!

Gratulujemy pabianiczankom zwycięstwa, a Basketkom dziękujemy za drugą połowę, gdzie udowodniliście, że możecie sprawić niespodziankę w Finale A o miejsca 1-6! Trzymamy kciuki! Tak na marginesie takiego wsparcia Kibiców potrzebujemy, wzajemnego szacunku, uśmiechu i co najważniejsze wspólnego wspierania dzieciaków bawiących się w ukochaną koszykówkę! Brawo Kibice Miasta Sportu i Pabianic <3

VIII kolejka rozgrywek młodziczek młodszych U-13

UKS Basket Aleksandrów Łódzki - PTK CIS Multis Multum Pabianice 41:72 (9:26, 2:22, 13:10, 17:14) tabela

Jeszcze na zakończenie Starego Roczku podopieczne trenerów Eleny Redłowskiej-Agafonnikovej i Tomasza Grzeszczakowskiego zagrają w Hali AKS-u SMS Łódź przy ul. Milionowej 12, start sobota godzina 10.00! Trzymamy kciuki!