• Środowe granie z pechowym happy-end-em :(

Środowe granie z pechowym happy-end-em :(

08 grudnia 202212-

W minioną środę dograliśmy zaległą VII kolejkę rozgrywek młodziczek U-13, czyli Basketek rocznika 2010 i młodsze...

Aleksandrowskie koszykarki pod wodzą sztabu trenerskiego Dariusza Raczyńskiego (trener przygotowania koszykarskiego) i Karola Stańczyka (przygotowanie motoryczne), któremu życzymy powrotu do zdrówka, wyruszyły do Kutna, gdzie w drugim spotkaniu rundy rewanżowej powalczyły z bezpośrednim rywalem do drugiego miejsca fazy zasadniczej grupy A ekipą - KS Kutno!

Kutnianki podopieczne trenera Tomasza Pasińskiego zajmujące III miejsce w tabeli grupy A miały za zadanie odrobić 18 pkt. stratę z pierwszego spotkania, które odbyło się 8 października - (60:42), a Basketki zdziesiątkowane chorobami, miały zadanie po ponad miesiącu nie grania "złapanie" rytmu meczowego, ale niestety jak się spodziewaliśmy nie było to łatwe zadanie!

Od pierwszych minut widoczny, był brak "rytmu meczowego", harmonii i zbilansowania gry w obronie i ataku, a w pechowej końcówce dla aleksandrowskich koszykarek nie byliśmy w stanie przechylić szalę zwycięstwa na naszą stronę :(

Gratulacje dla kutnianek, a Basketkom z Dream Team-u U-13 dziękujemy bardzo ambitną postawę, głowy do góry i walczymy dalej! <3

Wartym odnotowania, był fakt debiutu w Dream Team-ie U-13 kolejnych dwóch Basketek - Leny Kubiak oraz Mai Olińskiej i ich pierwsze punkty! Brawo WY <3

VII kolejka rozgrywek młodziczek U-13 Hala SP 9 Kutno ul. Jagiełły 6 7.12.2022 r. (środa) godz.18.30

KS Kutno - UKS Basket Aleksandrów Łódzki 52:50 (14:16, 10:13; 10:6, 18:15) statystyki, tabela.

Już w najbliższą sobotę czas na przełamanie i grę o szóste zwycięstwo, zagramy na własnym parkiecie Hali Sportowej przy ul. Waryńskiego 22/26 o godzinie 10.00, a do Miasta Sportu zawita ekipa UKS Orlik Ujazd! Serdecznie zapraszamy! <3

Trzymamy mocno kciuki! <3