• Trzecie zwycięstwo Dream Team-u U-15! <3

Trzecie zwycięstwo Dream Team-u U-15! <3

11 stycznia 202212-

W niedzielne popołudnie podopieczne coach-a Dariusza Raczyńskiego zmierzyły się w X kolejce rozgrywek kadetek U-15 (rocznik 2007 i młodsze) na własnym parkiecie z drużyną ŁKS KK Łódź prowadzoną przez trenera Marcina Markowicza...

Po bardzo dobrej pierwszej odsłonie (19:6) Basketki pokazują, że mogą grać z każdym, a ograniczenia stwarzają same sobie, nie wierząc we własne umiejętności :( Pierwsze dziesięć minut zapowiadały wysokie zwycięstwo aleksandrowianek, ale łodzianki przebudzają się w drugiej części, co wprawiło w konsternację liczenie zgormadzony Rodziców o Członków Rodzin koszykarek UKS Basket Aleksandrów Łódzki :( Irytacji również nie ukrywał coach Dariusz, który szczęśliwy z postawy podopiecznych po pierwszej części, zasmucony schodzi na dłuższą przerwę!

Po dwóch kwarta na tablicy Hali SP 1 przy ul. Waryńskiego 22/26 widniał remis 31:31...

Zmotywowane rozmową z trenerem aleksandrowianki wracają do swojej gry w trzeciej odsłonie potwierdzają progresję!

Pewne w obronie (zastawienie, zbiórka), w ataku dobre tempo i skuteczność rzutowa i od razu mamy efekty - jedenastopunktową przewagę!

W ostatnich dziesięciu minutach ponownie tracimy koncentrację :( łodzianki wychodzą na jednopunktowe prowadzenie w połowie IV kwarty 56:57! :( na szczęście Weronika Szer (18 pkt. 1x3) celnym rzutem dystansowym daje impuls swojej drużynie i odnotowujemy run 13:2, który ostatecznie kończy pozytywnie rywalizację <3 Brawo Wera! <3

Dziękujemy łodziankom za ambitną postawę, a aleksandrowiankom gratulujemy dużej poprawy i coraz pewniejszej postawy boiskowej, tego nam brakuje, ale poprzez treningi i odrywanie się na pewno efekty przyjdą niespodziewanie i dużą nadzieją na przyszłość możemy inwestować w uzdolnione Basketki <3 Dziękujemy <3 Brawo WY <3

X kolejka rozgrywek kadetek U-15 9.01.2022 r. (niedziela) godz.16.00 Hala SP 1 ul. Waryńskiego 22/26 Aleksandrów Łódzki

UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - ŁKS KK Łódź 69:59 (19:6, 12:25; 22:11, 16:17) statystyki, tabela

Niestety spotkanie z drużyną ze Skierniewic stoi pod znakiem zapytania, ale dowiem się wkrótce. Teoretycznie powinniśmy zagrać w najbliższą niedzielę o godzinie 11.00, również w Mieście Sportu.