• Pierwsze spotkanie wyjazdowe U-16 II

Pierwsze spotkanie wyjazdowe U-16 II

16 października 201612-

Druga drużyna kadetek UKS-u rozegrała 2 kolejkę rywalizacji grupy B, gdzie w meczu wyjazdowy zmierzyły się ze starszymi koleżankami z ekipy UKS SMS ŁKS Łódź ...
Zacięta rywalizacja trwała od pierwszych minut, gdzie nieznaczna przewaga Basketek zarysowała się w pierwszej odsłonie (11:13), niestety II kwarta należy do gospodyń, które niwelują straty i schodzą na przerwę z 6 oczkami przewagi (31:25)!
Po przerwie Basketeki dochodzą do głosu, by odrobić straty i wyjść na 1 punktowe prowadzenie!! :D (46:47) ... niestety o zwycięstwie zadecydowała niemoc z IV ostatniej części spotkania, którą przegrywamy różnicą, aż 12 punktów :(
Brawa za walkę!! dziś się nie udało, ale za "chwilę" wrócimy na ścieżkę zwycięstw!! :D