• Sreberka niepokonane od początku sezonu!

Sreberka niepokonane od początku sezonu!

13 listopada 201912-

Podopieczne sztabu trenerskiego Adam Rajkowski, Dariusz Raczyński i Tomasz Grzeszczakowski nie zwalniają tempa i w IV kolejce rozgrywek juniorek starszych U-22 zmierzyły się w pojedynku rewanżowym z młodszą drużyną KS Basket 25 Bydgoszcz, w którym potwierdziły dominację w województwach kujawsko-pomorskim i łódzkim!

Mimo, że wychodzimy na ostatnią prostą, a przed nami tylko dwa spotkania (Bydgoszcz, Toruń) kończące rundę zasadniczą, to właśnie od początku tego tygodnia rozpoczęliśmy mocniejsze treningi, które mają za zadanie przygotować Basketki do Turnieju Strefowego!

Przypomnijmy w dniach 12-15.12.2019 r. w Mieście Sportu odbędzie się pierwszy ważny egzamin sezonu 2019/2020, w którym ponownie zmierzymy się z drużynami z Torunia i Bydgoszczy, by wyznaczyć miejsca strefy kujawsko-pomorsko-łódzkiej!

Wróćmy do środowej rywalizacji, w której faworyt - aleksandrowianki nie zawiodły, dominując fizycznie w walce podkoszowej (Aleksandra Lorenz 27 pkt., Klaudia Dudek 13 pkt.) nie dały szans zmęczonym, ale dzielnie walczącym podopiecznym trenera Piotra Kulpekszy! Brawo WY <3

Wygraliśmy w każdej kwarcie, ale kluczem do zwycięstwa okazała się II część spotkania zakończona wynikiem 26:3!

Wartym odnotowania jest fakt wyróżnienia przez sztab trenerski trzech juniorek młodszych - Alicji Jarząb, Aleksandry Rok oraz Natalii Rudzińskiej, które będą uczestniczyć w mini zgrupowaniu do Turnieju Strefowego U-22K! Brawo WY <3

Kolejka IV rozgrywek juniorek starszych U-22

UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - KS Basket 25 Bydgoszcz 96:50 (19:13, 26:3, 23:21, 28:13) statystyki, tabela.

Za tydzień czeka nas ostatni wyjazd w rundzie zasadniczej, w którym zmierzymy się z ekipą MUKS WSG Supravis Bydgoszcz! Trzymamy kciuki!