• Kadetki bez wiary i zaangażowania!

Kadetki bez wiary i zaangażowania!

02 grudnia 201712-

Fatalna frekwencja (pechowe kontuzje) i problemy z przeziębieniem Team-u trenera Adama Rajkowskiego skutecznie hamują ich bardzo dobrą dyspozycję :( niestety dziś liderki grupy B z Pabianic zweryfikowały stan aleksandrowskiej drużyny...

Skuteczna obrona strefowa pabianiczanek nie pozwoliła na wiele Basketkom, które dziś nie odnotowały wysokiego współczynnika rzutów dystansowych i z półdystansu :( nasza broń zawiodła, ale nadal zajmujemy drugie miejsce w grupie B zapewniają sobie udział w Finale A!

Mimo słabszego okresu naszych kadetek, życzymy im wytrwałości i wiary do dążeniu do celu! Dziękujemy za dziś, jutro będzie lepiej :)

Gratulując niepokonanym pabianiczankom czekamy na ostatnie spotkanie rundy zasadniczej, gdzie spotkamy się z drużyną AKS SMS Łódź, zagramy spotkanie 16 grudnia w Łodzi.

Kadetki U-16 kolejka VII

PTK Szok Pabianice - UKS Basket Aleksandrów Łódzki 71:33 (20:8, 18:7, 24:6, 9:12) statystyki, tabela.

Za tydzień zasłużony odpoczynek, ale już od poniedziałku wracamy do ciężkiej pracy! Trzymamy za Was mocno kciuki :)