• Nasz Dream Team U-13 zbiera bezcenne doświadczenie!

Nasz Dream Team U-13 zbiera bezcenne doświadczenie!

19 listopada 202012-

W sobotnie przedpołudnie podopieczne trenerów Kacpra Nowowiejskiego i Michała Zalewskiego wyruszyły do Ksawerowa, by rozpocząć rundę rewanżową fazy grupowej...

Koleżanki z Basket 4EVER od pierwszych minut agresywnie broniąc narzuciły swój styl, ale mniej doświadczona aleksandrowska drużyna ambitnie walczyła ze swoim słabościami!

Oczywiście nie umniejszając umiejętnościom gospodyń, to właśnie Basketki mają bardziej perspektywiczny skład, który mamy nadzieję zaowocuje w dalszych etapach szkolenia!

Gratulujemy drużynie z Ksawerowa wygranej, a Basketkom z Miasta Sportu dziękujemy za walkę!

VI kolejka rozgrywek młodziczek U-13

Basket 4EVER Ksawerów - UKS Basket Aleksandrów Łódzki 102:42 (21:7, 23:8; 38:9, 20:16) statystyki, tabela.

Za tydzień Dream Team U-13 wyjeżdża do kolejnego bardzo mocnego przeciwnika, o godzinie 9.00 zagra w Hali VeraSport przy ul. Siewnej 15 z drużyną ŁKS Łódź. Trzymamy mocno kciuki!