• Młodziczki wygrywają drugi mecz z rzędu!

Młodziczki wygrywają drugi mecz z rzędu!

06 marca 201712-

Podopieczne sztabu trenerskiego Piotra Rozwadowskiego, Edyty Koryzny oraz trener przygotowania motorycznego Wiesława Bendy rozegrały piętnaste spotkanie sezonu 2016/2017, w którym zmierzyły się z drużyną prowadzoną przez trenera Bartłomieja Szczepaniaka!

Od pierwszych minut spotkania Basketki klasy I F o profilu koszykarskim Miejskiego Gimnazjum w Aleksandrowie Łódzkim narzuciły swój styl gry, gdzie wykorzystujemy przewagę graczy podkoszowych, Roksany Bućko (15 pkt.) oraz Angeliki Szałek (8 pkt.)! Dobrą grę w ataku uzupełniło, aż sześć aleksandrowskich koszykarek, które dzielnie walczyły również w obronie!

Pierwsza część spotkania tak naprawdę rozpoczęła zdobycze punktowe Team-u trenera Piotra, w kolejnych kwartach dominacja Basketek zwiększała się, by ostatecznie zakończyć się wysoką wygraną! Brawo!

Dziękujemy za ambitną walkę strykowiankom, ale dziś z parkietu zwycięskie schodziły aleksandrowskie koszykarki, które pokazują swój potencjał, może czas na wygrane z drużynami z czoła tabeli!

Za tydzień pierwsza okazja na walkę z obecnym liderem rozgrywek młodziczek U-14, jedziemy do Głowna, start godz.17.00!

Trzymamy kciuki!

U-14 XV kolejka
UKS Basket I Aleksandrów Łódzki - TK Basket Stryków 81:27 (13:5, 31:6, 21:7, 16:9) statystyki, tabela