• Kadetki rozpoczęły sezon 2017/2018!

Kadetki rozpoczęły sezon 2017/2018!

09 października 201712-

W minioną sobotę zadebiutowały Basketki rocznika 2002 i młodsze, które pod wodzą trenera Adama Rajkowskiego powalczyły w Bełchatowie...

Standardowo rozpoczęliśmy bardzo nerwowo, a gorący doping bełchatowskich kibiców skutecznie rozpraszał aleksandrowskiej koszykarki, ale z każdą minutą gra podopiecznych trenera Adama się rozkręcała. Pierwsza odsłona kończy się sześciopunktowym prowadzeniem gospodyń (15:9), a zdecydowanie lepsza gra podkoszowa w drugiej części spotkania dała nadzieję naszym koszykarkom (18:20)!

Po przerwie ponownie Basketki skutecznie atakują w pomalowanym i na ostatnią odsłonę zaciętej rywalizacji wychodzimy przy 4-punktowym prowadzeniu 41:45! Wygrywamy trzecią kwartę 8:16 :)

Niestety trzy cele rzuty dystansowe bełchatowianek odbierają radość pierwszej wygranej naszej drużyny, ale "pierwsze śliwki robaczywki" :)

Brawo za walkę i determinację, "jutro" będzie lepiej :)

Kadetki U-16

MUKS Bełchatów - UKS Basket Aleksandrów Łódzki 63:61 (15:9, 18:20; 8:16, 22:16) statystyki

Punktujące Basketki; Marcelina Namiecińska 20 pkt., Agata Ziental 14, Wiktoria Olejnik 12, Natalia Kokosińska 11, Maja Michalska 4

Gratulacje dla Team-u trenera Tomasza Wojciechowskiego.

Już dziś serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców aleksandrowskiej koszykówki żeńskiej na debiut podopiecznych trenera Adama Rajkowskiego w sezonie 2017/2018 w hali przy Szkole Podstawowej nr 1 w Aleksandrowie Łódzkim! Wbijamy na ul. Waryńskiego 22/26 o godzinie 11.30, by wspierać nasze Basketki w rywalizacji z zaprzyjaźnioną drużyną z Sieradza!