• Dream Team U-13 kończy sezon 2022/20MJ zwycięstwem! <3

Dream Team U-13 kończy sezon 2022/20MJ zwycięstwem! <3

18 marca 202312-

Prawie pół roku, dwadzieścia trzy tygodnie ciężkiej pracy za nami, podopieczne sztabu trenerskiego Dariusz Raczyński&Karol Stańczyk właśnie dziś zakończyły sezon 2022/20MJ rozgrywek o Mistrzostwo woj. łódzkiego w kategorii młodziczek U-13...

Dream Team U-13 po perypetiach zdrowotnych szczęśliwie zakończył sezon, a w ostatnim spotkaniu zmierzył się z ekipą trenerki Marioli Szymańskiej, pojedynek w fazie play-off o miejsca I-VI decydujący o miejscu numer 4!

Zaczęliśmy od nerwowej gry, ale dotrzymywaliśmy pabianiczankom, które świadome stawki spotkania od pierwszych minut próbowały narzucić swój styl gry! Pierwsza połowa kończy się wynikiem 24:31 i tylko determinacja i uspokojenie gry w obronie i ataku mogło dać zwycięstwo aleksandrowiankom!

Tak się stało po dłuższej przerwie zaczynamy powracać do "naszej gry", w której wszystko rozpoczyna się o zaangażowania w defensywie! Po kolejnych dziesięciu minutach odrabiamy 4 oczka, więc pozostały tylko trzy do odrobienia...

Już w połowie ostatniej części wychodzimy na prowadzenie 47:46, ale goście nie zamierzali się poddać i mocno zaczynają naciskać 49:48, po chwili 51:50, ale od tego stanu z siódmej minuty, na aleksandrowskim parkiecie górowały jedynie gospodynie, które determinacją, wolą walki odnotowują run 11:2 i zamykają sezon 2022/20MJ czwarty zwycięstwem w II rundzie! Brawo WY <3

Podziękowania ślemy do pabianiczanek, które dzielnie walczyły, a wszystkim Basketkom rocznika 2010 i młodsze i każdej z osobna dziękujemy za wszystkie znakomite emocje minionego sezonu 2022/20MJ! <3

Szczególne podziękowania ślemy sztabowi trenerskiemu, kierowniczce Pani Ani Stefańskiej za wspaniałą pomoc w uzupełnieniu pracy trenerów, nieocenionej paparazzi Pani Dorocie Simie i wszystkim Rodzicom i Członkom Rodziny UKS Basket Aleksandrów Łódzki za przepiękne wsparcie i kibicowanie! <3 DZIĘKUJEMY!

Faza play-off o miejsca I-VI rozgrywek młodziczek U-13 Hala SP 1 ul. Waryńskiego 22/26 Aleksandrów Łódzki 18.03.20MJ r. godz.10.00

UKS Basket Aleksandrów Łódzki - PTK Aflofarm Pabianice 62:52 (12:17, 12:14; 15:11, 23:10) statystyki, tabela.

Do zobaczenia w przyszłym sezonie, a tym czasem po chwili odpoczynku wracamy do ciężkiej pracy i popracujemy nad rozwojem indywidualnych umiejętności!