• Walczyły jak lwice!!

Walczyły jak lwice!!

08 stycznia 201712-

Podopieczne trenera Piotra Rozwadowskiego, uczennice klasy I F o profilu koszykarskim Miejskiego Gimnazjum w Aleksandrowie Łódzkim pokazały w rywalizacji z łódzką drużyną, że potrafią grać w basket i tylko detale zadecydowały o końcowym wyniku!

Jeszcze pamiętamy dogrywkę z pierwszego spotkania (16.10.2016 r.), a tu już mamy kolejną rywalizację drużyn prezentujących bardzo zbliżony poziom na etapie młodziczek...już pierwsza odsłona pokazała, że niewiele się zmieniło w szkoleniu młodych koszykarek z Łodzi i Miasta Sportu!

Na potwierdzenie zaciętej rywalizacji niech posłuży wynik końcowy pierwszej połowy! 28:29!

Kiedy trzecia kwarta zakończyła się "zdecydowanym" zwycięstwem (4 pkt.) Basketek rocznika 2003, 14:18 i kibice aleksandrowskiej drużyny powoli liczyli na udany rewanż, to stało się coś niemożliwego, w ostatnich 10 minutach oddajemy inicjatywę widzewiankom i ... niestety przegrywamy spotkanie :(

Dziękujemy za ambitną walkę i zaangażowanie, to bardzo ważny impuls dla młodych-gniewnych Basketek, które powinny być dumne z swojej postawy! Brawo! Pamiętajcie szkolenie zawsze przekłada się na Wasze wyniki, które z czasem będą efektowniejsze, tylko trzeba ciężko na nie zapracować!

Gratulujemy ekipie trenerki Sylwii Wieczorek, a aleksandrowskim koszykarkom życzymy zdrówka i siły na zbliżający się wielkimi krokami obóz sportowy w Uniejowie! :)

XI kolejka rozgrywek U-14 grupa A

Widzew InterMarche Łódź - UKS Basket I Aleksandrów Łódzki 60:57 (14:17, 14:12, 14:18, 18:10) statystyki, tabela.

Na wyróżnienie zasługuje Basketka Kinga Buczyńska, która zdobyła 24 pkt. z czego uwaga, aż 14 z linii rzutów osobistych! Brawo!