• Dream Team U-17 potwierdza znakomitą pracę całego sztabu trenerskiego! <3

Dream Team U-17 potwierdza znakomitą pracę całego sztabu trenerskiego! <3

18 lutego 202312-

"Cierpliwość, wytrwałość i pot tworzą niepokonaną kombinację sukcesu." - Napoleon Bonaparte!

Tak wygląda w uproszczonym skrócie ciężka sześciomiesięczna praca Dream Team-u U-17, na której wierzchołku stoi trenerka Inna Kochubei! Młode-Gniewne z Miasta Sportu uwierzyły w nią i i jej filozofię - "walki o każdy kawałek parkietu!"

Team Spirit działa tylko trzeba w niego "wejść" i uwierzyć! <3

Dziś SMS-ianki rocznika 2006 i młodsze uwierzyły w "coś", co nazywa się zwycięstwem w dwóch kwartach - tzw. szach mat!

Ksawerowianki prowadzone przez trenera Michała Chudzickiego nie były wstanie walczyć jak równy w równym, odstawały od aleksandrowianek, czymś co stanowi kwintesencję basketu - "wolą walki"! <3

"Tryskające wiarą w końcowy sukces!" SMS-ianki rocznika 2006 i młodsze zaczynają dominować w pierwszej połowie, determinacją w grze obronnej i konsekwencja w ofensywie powoduje, że ekipa przyjezdnych bezradnie patrzy na poczynania aleksandrowianek!

Mieliśmy do odrobienia 4 oczka, ale temat zakończył się na pierwszej kwarcie - 25:11! <3

W dalszych kwartach SMS-ianki rocznika 2006 i młodsze kontrolowały spotkanie, czyniąc szczęśliwszym sztab szkoleniowy - Inna Kochubei, Adam Rajkowski, Jakub Wróblewski!

Doceniając wparcie w postaci niezastąpionych - Rodzinki z Brzegu odnotowujemy cenne zwycięstwo, które daje SMS-iankom II miejsce w województwie łódzkim! <3

Z bilansem 9 wygranych i pięcioma porażkami (dom 5-2, wyjazdy 4-3), zdobycze punktowe 1004, przy straconych 769, na plusie 235 pkt.! W statystykach indywidualnych w pierwszej "10" znalazły się vicekapitan Marta Maćkiewicz miejsce VIII (w 14 meczach zdobyła 200 pkt., ze średnią 14,29), kapitan Agata Kasprzycka miejsce IX (w 7 spotkaniach zdobyła 95 pkt., ze średnią 13,57), ale zaraz za nimi młodsza Maja Zielińska (XIII, 167 pkt., w 13 spotkaniach, co daje średnią 12,85)! Gratulacje <3

Przed nami Turniej Strefowy U-17, który odbędzie się w terminie 2-5.03.20MJ r., z wstępnym harmonogramem 2.03 (czwartek) zmierzymy się z drugą siłą rundy zasadniczej ekipą PTK Compact Project Pabianice, w piątek pojedziemy do Bydgoszczy, by zmierzyć się z bezapelacyjnym liderem drużyną MUKS SUPRAVIS Bydgoszcz, ale co najciekawsze, byliśmy najbliżej do pokonania podopiecznych trenera Krzysztofa Janika (-7 dom i -5 wyjazd), a na deser ponownie wrócimy do rywalizacji z ksawerowiankami, z którymi zmierzymy się w niedzielę 5-go na własnym parkiecie!

Przypomnijmy Dream Team U-17 szykuje jeszcze dwie niespodzianki w składzie, więc będzie się działo...

XIV kolejka rozgrywek juniorek młodszych U-17 Hala SMS-LO Aleksandrów Łódzki ul. Marii Skłodowskiej-Curie 5 18.02.20MJ r. (sobota) godz.13.00

UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - Basket 4Ever Ksawerów 73:46 (25:11, 23:6; 14:11, 11:18) statystyki, tabela.

Trzymamy mocno kciuki! <3