• U-13 się rozpędza i wraca z drugim zwycięstwem!

U-13 się rozpędza i wraca z drugim zwycięstwem!

20 października 201912-

Podopieczne sztabu trenerskiego Elena Redłowska-Agafonnikova, Grzegorz Andryszczak, Kacper Nowowiejski oraz Michał Zalewski rozegrały w minioną sobotę drugie spotkanie rozgrywek młodziczek młodszych U-13, przypomnijmy uprawnionych do gry roczników 2007 i młodsze, a ich przeciwnikiem była drużyna IUKS Lider Tomaszów Mazowiecki...

Tak się układa terminarz, że jeszcze nie mieliśmy możliwości zobaczenia na aleksandrowskim parkiecie młodych-gniewnych, a zobaczymy je dopiero 9 listopada :( w meczu wyjazdowym w Tomaszowie Maz. ponownie zagraliśmy pewnie w pierwszej odsłonie (3:30) i kontrolowaliśmy dalszy przebieg spotkania, ale trenerzy Grzegorz Andryszczak i Michał Zalewski mieli możliwość wdrażania nowych elementów kunsztu koszykarskiego ataku "pikenroll", czy obrony "zona press".

Dziękując za ambitną postawę tomaszowianek prowadzonych przez trenera Sławomira Żegotę, gratulujemy młodym-gniewnym z Miasta Sportu kolejnej wygranej, która dedykujemy kontuzjowanej Marcie Menkarskiej (złamanie palca dłoni), wracaj do zdrówka! :)

Wartym odnotowania jest również fakt, że był to ostatni mecz przed wyjazdem trenerki Eleny i Tatiany Redłowskiej, które już dziś wylatują do USA (Orlando), gdzie przez cały tydzień, będą delektować się amerykańskim klimatem Florydy! Przypomnijmy Tatiana wygrała konkurs organizowany podczas Camp-ów Marcina Gortata! Trzymamy kciuki <3

Serdeczne podziękowania kierujemy do naszego Kierownika U-13 Pana Tomasza Glenia, który znakomicie opiekuje się grupą młodych-gniewnych! Brawo TY :)

II kolejka rozgrywek młodziczek młodszych U-13

IUKS Lider Tomaszów Mazowieckie - UKS Basket Aleksandrów Łódzki 10:61 tabela

Młodziczki młodsze zagrają z zaprzyjaźnioną drużyną z Pabianic 30 listopada o godzinie 16.30 Hala MOSiR ul. Grota-Roweckiego 3 w Pabianicach.

Serdecznie zapraszamy!