• Najstarsze Basketki walczą ze swoimi słabościami! <3

Najstarsze Basketki walczą ze swoimi słabościami! <3

25 lutego 202312-

W sobotnie wczesne popołudnie zmierzyliśmy się z czwartą siłą przedsionka ekstraklasowego grupy B - drużyną Lidera Swarzędz, która odwiedziła Miasto Sportu w XXII kolejce rywalizacji I Ligi Kobiet...

Dream Team U-19 nadal w okrojonym składzie rozpoczął dzielnie "stawiając się" starszym koleżankom ze Wielkopolski, oczywiście pojawiały się problemy i w ataku i w obronie, ale dziś zagraliśmy wreszcie agresywnie, co spowodowało 19 strat gości. Niestety nie ponownie, nie potrafiliśmy się na tyle skoncentrować, by popełniać mniej błędów (37) :(, ale poprawiliśmy skuteczność rzutową, oczywiście nie da się obojętnie przejść nad statystykami z linii rzutów osobistych :( życie, dziś pokazaliśmy troszeczkę walki, co cieszy! :)

Dziś możemy się pochwalić przemiłym akcentem powitania w Mieście Sportu, byłych Basketek Madź Ratajczak i Pisery, które dziś reprezentują drużynę ze Swarzędza, zdróweczka dla Was i całych Waszych Rodzin! <3

Gratulacje dla drużyny trenera Tomasza Eicherta, a najstarszym SMS-iankom dziękujemy za chwile walki w Waszym wykonaniu i kilku bardzo dobrych akcji w ofensywie! <3

XXII kolejka rozgrywek I Ligi Kobiet grupa B Hala SMS-LO Aleksandrów Łódzki ul. Marii Skłodowskiej-Curie 5 25.02.20MJ r. (sobota) godz.13.00

UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - Lider Swarzędz 51:90 (9:22, 14:24; 12:22, 16:22) statystyki, tabela

Za tydzień czeka Basketki rocznika 2004 i młodsze wyjazd do Krakowa, gdzie czeka na nas lider grupy B ekipa Wisły CanPack Kraków!

Trzymamy mocno kciuki! <3